plakát seriálu

Město žen

(Cougar Town)

Epizoda 3×07 – Svatební fotky (You Can Still Change Your Mind)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Grayson zabezpečil dům Jules pro svoji dceru a Jules nedokáže žádný šuplík otevřít a především ten, kde jsou vývrtky na víno. Ellie si dobírá hloupost Laurie pomocí staré hry. Bobby je nadšený svým vztahem s Angie a myslí si, jak skvěle jim to klape, než ji uvidí líbat se s jiným mužem. Travis by chtěl být fotograf na svatbě, ale Jules je znepokojena jeho drastickými fotografiemi.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Jako milující matka mu ale poví, že na svatbě fotit může. Od Angie, jeho učitelky se dozví, že jen málokdo se dokáže fotografováním pořádně uživit, a tak z nabídky vycouvá. Pak se Travisovi omluví, protože zjistí, že ho to opravdu baví, ale pořád se bojí, že bude živořit.
Laurie řekne Ellie, že jí neustále předhazuje, jak je hloupá, ale že teď to vypadá, že si to opravdu myslí. Toto obvinění Ellie nijak nepopře, a tak Laurie zklamaně odejde. Ellie ji v baru poví, že každý má svoje slabiny, její je ta hra, díky čemuž působí jako hlupák. Ona neumí matiku, Jules nedokáže otevřít šuplíky a Grayson jako majitel baru si nedokáže zapamatovat objednávky.
Angie Bobbymu sdělí, že si neřekli, že randí exklusivně pouze jeden s druhým. Druhý den ji najde na své lodi nahou, a tak se spolu vyspí. Angie se pak opět objeví na lodi a má v plánu si užít, ale Bobby by chtěl něco vážného, což ale Angie vůbec nehledá, a tak se rozejdou.

Hudba v epizoděvložit další píseň

Lovers' Carvings (Bibio)

Angie a Bobby se políbí na rozloučenou.
Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
Trávíme víc času vymýšlením těhle popisků než psaním seriálu.
Hlavní postavy
Jules Cobb
Travis Cobb
Ellie Torres
Laurie Keller
Bobby Cobb
Andy Torres
Grayson Ellis
Vedlejší postavy
Angie LeClaire
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevSvatební fotky
Původní názevYou Can Still Change Your Mind
Rok natočení2012
Premiéra10. dubna 2012
Česká premiéra8. března 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Sledovanost premiéry4 810 000 diváků
Autoři profilu epizody