Plakát

Midwinter of the Spirit

Merrily si za poslední dobu prošla emotivním peklem. Při automobilové nehodě jí zemřel nevěrný manžel Sean. Merrily hledala útěchu v práci, což zapříčinilo, že se její šestnáctiletá dcera Jane rozhodla žít nebezpečný styl života. Když je jednoho dne za hrůzostrašných okolností nalezen... [více]

2015 | Velká Británie | 60 minut | ITV | Minisérie / Fantasy / Drama | 3 epizody | status: ukončeno v roce 2015
Poslední odvysílaná

1×03 – Episode 3

(premiéra 7. 10. 2015 – před 8 lety)
závěr seriálu

Midwinter of the Spirit – O čem to je

Merrily si za poslední dobu prošla emotivním peklem. Při automobilové nehodě jí zemřel nevěrný manžel Sean. Merrily hledala útěchu v práci, což zapříčinilo, že se její šestnáctiletá dcera Jane rozhodla žít nebezpečný styl života.

Když je jednoho dne za hrůzostrašných okolností nalezen zavražděný muž, Merrily je přesvědčená o tom, že ve městě začínají řádit démonické síly. Dalšího dne brzy ráno ji zavolají do nemocnice v Herefordu, aby provedla vymítání. Sestry se k muži chovají zle, jelikož jsou obeznámeny s jeho neblaze proslulou historií - rád ubližuje ženám a zvířatům. Merrily se modlí za spasení jeho duše a vidí, jak se jí muž vzdaluje, až zemře. Je otřesená, v šoku a začíná se sama sebe ptát, jestli tyto dvě smrti nejsou nějakým způsobem propojeny.

První vraždu vyšetřují Annie Howe a Franny Bliss, a rozhodnou se přizvat Merrily jako konzultantku. Hrdinka pomáhá policii, kterou tak přivede do velmi temného a nebezpečného světa.

Trailer
Info box
Stanice

ITV

Délka

60 minut

Žánr

Minisérie
Fantasy
Drama
Mysteriózní
Krimi

Země původu

Velká Británie

Roky vysílání

2015

První vysílání

23. září 2015

Ukončení seriálu

7. října 2015

Tagy

vražda, policejní konzultant, žena v hlavní roli

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)

Související