Mike a Molly

Mike a Molly (Mike and Molly) — 5. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
E Š

21. ledna 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Obyčajný sit com

Nemôžem povedať, že by sa na to nedalo pozerať. Pre mňa to bol seriál, ktorý som si s radosťou pustila do pozadia miesto hudby napríklad popri upratovaniu alebo pozrela nejaký čas popri večeraní. Ale nikdy to nebude seriál, ktorý si pustím len tak, lebo chcem niečo zábavné a dobré vidieť. Na to pôsobí príliš lacno, po všetkých stránkach.

Avatar uživatele
Brontofúzik

13. června 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Priemerná 50%-ka

Mike a Molly som začala sledovať až nedávno v televízii. Spočiatku sa do toho zapozerám a po chvíli zistím, že moju pozornosť si zakaždým získa niečo iné, či už kniha, či noviny, či časopis ležiaci povedľa, a to pritom ide tento seriál po Two and half men, čiže by sa to mohlo zviesť na ich vlne. No až na to, že sú to párik baculky a macka, popravde, ja to tu ani tak nevnímam, hoci som sama baculka a na filmy a seriály s takouto tématikou sa rada pozerám, tu to ide všetko mimo mňa. Seriál neurazí, je príjemný doplnok, ale ako som už písala, skôr priemerná komédia, s klasickým humorom a zápletkami. Nevyniká.

Avatar uživatele
Tamsin

9. listopadu 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Mike a Molly

Baculatý seriál o baculatých lidech plný vtipných situácí, vtipných charakterů a celkově je tu množství zdravého humoru. Oblíbila jsem si tento seriál predevším kvůli vedlejším postavám, které jsou bezkonkurenčně nejvíc promakané a úžasně doplňují hlavní dějovou linii.

Avatar uživatele
haroska

7. ledna 2012

43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Miluju je k sežrání....

Z počátku nenápadný sitcom, který ale musí nadchnout každého, kdo jen trochu bojuje s váhou ( a určitě si najde milovníky i mezi vychrtlíky). Konečně se na plátno dostává dvojice, která není jak vystřižená z magazínu, ale kulaťoučká, rozežraná,líná. Zkrátka a dobře NORMÁLNÍ. Za břicho se u toho sice nepopadám, ale je fakt, že úsměv na tváři nezmizí celých 20 minut téhle show.

Avatar uživatele
MartanexXx

15. srpna 2014

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Za 10

Od časů kdy televizí vládla
Roseanne největší seriál. Moc nedoporučuji majitelům širokoúhlých obrazovek.

Avatar uživatele
Vercidlo

3. dubna 2014

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Dokonalý XXL pár

Tenhle sitcom naprosto zbožňuju. Dokáže si udržet svou úroveň i po čtyřech letech vysílání. Je zajímavé sledovat seriál o lidech, které normálně v televizi nevidíme. Melissa je opravdu dokonalá a jsem ráda, že se po Gilmorkách nijak neztratila. Tu skvěle doplňuje Swoosie, kterou jsem si oblíbila v Pushing Daises. Samozřejmě nesmím také zapomenout na Katy.