plakát seriálu

Milenky

(Mistresses)

Epizoda 1×05 – Episode #1.5
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Siobhan přeloží Dominica do jiného oddělení. Už ale nemůže a řekne Harrymu pravdu. Trudy a Richard se usmíří. Jess a Alex se dají znovu dohromady. Samova matka udala Katie, ta se musí vystěhovat z ordinace.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Siobh pomůže Dominicovi k povýšení v jiném městě, nebude ji tak moct probodávat očima. S Harrym pak oznámí, že čekají dítě.

Trudy Se rozhodne pronásledovat běhajícího Richarda. Když ho konečně dohoní, vášnivě ho políbí. Řekne mu, že ho nechce ztratit a oba se usmíří.

Katie přijde za Samovou matkou. Obě už se o něj bojí. Katie se chce ujistit, že mu máma neřekla nic o Johnovi. Sam je na ni hrubý a ptá se jí, co dělá u nich doma. Sam řekne matce, že s ním doktorka spala a že mu pomohla umřít. Matka ji vyhodí z domu.

Trudy a Richard si vzpomenou, že musí vyzvednout děti ze školy a utíkají tam. Pak jim řeknou, že večer budou spát holky spolu.

Siobahn si z duše promluví s Dominicem. Ten jí řekne, že by jí nikdy neublížil.

Jessica dostane novou zakázku. Nemá ani čas Simonovi protestovat.

Trudy přijde za Siobahn. Je nadšená z toho, že je Siobahn těhotná. Ta jí řekne, že dítě není Harryho. Siobagn jí řekne, že to přece Harrymu nemůže říct, když vidí, jak je šťastný. Trudy si s ní chce promluvit, ale musí už jít.

Katie sedí večer doma sama a prohlíží si Johnovy staré věci. Pak je s pláčem hodí do ohně. Přijde za ní Jessica a společně se opijí. Obě se shodnou na tom, že láska stojí za veškeré trápení.

Trudy se poprvé vyspala s Richardem ve svém domě. Schovala fotku Paula do šuplíku. Když se probudí, děti už jsou vzhůru. Oba se rychle oblékají. Trudy se rozhodne dát malému Paulovi třetinu peněz po jejím manželovi.

Jess jde dohlížet na photoshoot magazínu, kde fotí Alex. Simon na ně nastražil past. Když Alex fotí, Jess volá Simonovi a děkuje mu, řekne mu, že je její dobrý přítel. Simon ji povzbudí, ať svede Alex.

Když Katie přijde do práce, v její ordinaci čeká Samova máma. Ta oznámila, co Katie udělala, Katie je suspendovaná, dokud probíhá vyšetřování. Katie si jde promluvit se Siobahn jako s právničkou. Ta se konečně dozví, že Sam byl její milenec, a nařídí jí, aby se od něj držela dál.

Jess si chce domluvit rande s Alex, ta se ale zdráhá. Když Jess řekne, že se domluvily, že budou přítelkyně, Alex neví, co na to odpovědět. Jess jí řekne, že je první člověk, se kterým chce být v opravdovém vztahu. Políbí se a poté se milují. Alex jí řekne, že si to chce zopakovat, ale že Lisu nemůže opustit. Jess jí řekne, že se o ni klidně bude dělit.

Dominic se dozví, že je Siobahn těhotná. Je mu jasné, že dítě je jeho, a nechce se ho vzdát. Siobahn a Harry jdou nakupovat věci pro dítě. On je nadšený, ona má ale pořád černé svědomí. Siobahn už to nevydrží a řekne mu, že dítě není jeho. Harry je v šoku a utíká pryč.

Sam přijde za Katie a ptá se, jestli jeho matka věděla, že mu Katie pomohla umřít. Ta mu řekne, že ano. Trudy čeká na Sally v hotelu, chce jí dát třetinu peněz. Ta eventuálně přijde.. i s Paulem. Trudy nemůže uvěřit vlastním očím.

Hlavní postavy
Dr. Katie Roden
Trudi Malloy
Dominic Montgomery
Amy Dunlop
Simon Bennett
Vedlejší postavy
Jake Guliford
Paul Malloy
Siobhan Dillon
Jemma Grey
Dr. Rob Carrington
Sam Grey
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #1.5 (neoficiální název)
Původní názevEpisode #1.5
Rok natočení2008
Premiéra5. února 2008
Česká premiéra6. října 2010
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka58 minut
Sledovanost premiéry4 730 000 diváků
Autoři profilu epizody