plakát seriálu

Milenky

(Mistresses)

Epizoda 1×06 – Episode #1.6
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Trudy zjistí hroznou pravdu o Paulovi. Harry chce po Siobhan potrat. Katie se ohledně Johna zpovídá před komisí. Jess slaví narozeniny, Alex se ale na slíbeném obědě neukáže.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Katie si domů přinesla věci z ordinace. Trudy za ní přiběhla domů, stále v šoku. Katie tomu také nemůže uvěřit. Nabízí jí, že za Paulem zajde a promluví si s ní. Trudy nechápe, jak Paul mohl jen tak opustit své děti.

Siobahn se vystěhovává z domu. Ještě jednou žádá Harryho, ať jí odpustí, ten ale nemůže, když nosí dítě někoho jiného. Jde za Jess, která ale v sexy spodním prádle čeká na Alex. Když ji Siob uvidí, obě vybuchnou smíchy.

Sam a Katie mluví o tom, jak John zemřel. Jeho matka ho přesvědčuje, že o ničem z toho nevěděla, ale Katie mu to vyvrací. Sam chce vědět, jestli při umírání držel její, nebo matčinu ruku. Miluje Katie a chce vědět, jestli je to vzájemné. Ta ho ujistí, že ho má ráda víc, než by měla.

Trudy je zničená. V noci má záchvat pláče u svých dcer v pokoji. Ráno se potká u školy s Richardem, ale nic mu o Paulovi neřekne. Jess a Alex se plíží kolem. Jess ji přiznává, že má narozeniny. Alex jí slíbí, že ji vezme na oběd. Když se Jess vrátí domů, Siobahn stále ještě nespí.

Katie se přizná svému kolegovi, že Johnovi pomohla umřít. Z aféry se vykrucuje. Siob se v práci dozví, že byl Dominic povýšen. Jde za ním domů. Řekne mu, že se přiznala Harrymu, a že ten chce, aby šla na potrat. Siob mu to chce dopřát. Dominic se jí to nesnaží rozmluvit. Oba se rozloučí a Siob odchází.

Trudy pošle Sally sms, že si chce promluvit s Paulem. Ten přijde domů. Trudy se ho ptá, proč to udělal. Paul se vymlouvá se Salliným těhotenstvím. Teď chce ale být otcem svých dětí, se Sally se rozchází. Řekne jí, že ji nikdy nepřestal milovat.

Siob si dá schůzku s Katie. Je rozhodnutá vzít si tabletku, která zapříčiní potrat. Katie se jí to snaží rozmluvit.

Jess čeká na Alex v restauraci, ta se ale neukáže. Místo toho přijde Simon. Alex mu volala, nemohla se uvolnit od Lisy. Po noci strávené s Alex jí Jess řekne, že ji chce sama pro sebe. Alex ale nemůže opustit Lisu. Jess se s ní rozejde.

Richard řekne Trudy, že ji miluje. Ta mu na to odpoví, že Paul je naživu. Trudy chce dát Paulovi šanci, Richard to vůbec nevidí rád, žárlí.

Katie čeká vyšetřování toho, co se stalo Johnovi. Musí se zpovídat před komisí. I když Sam řekne, že si nemyslí, že měl jeho otec poměr, Katie se dobrovolně přizná.

Harry si domluví schůzku se Siob. Chce dát šanci jí i jejímu dítěti. Chce se pokusit, aby to mezi nimi fungovalo.

Trudy nastraží na Paula past a předá ho státním orgánům. Katie si jde promluvit se Samem. Byla suspendována na 12 měsíců kvůli poměru s Johnem. Sam odjíždí. Chce, aby o nich Katie přemýšlela, jestli mají šanci. Katie je jasné, že už se neuvidí.

Za Jess přijdou všechny dámy, aby oslavily její narozeniny. Najdou ji v slzách, protože se právě rozešla s Alex. Hned ji ale rozveselí a všechny slaví.

Hlavní postavy
Dr. Katie Roden
Trudi Malloy
Dominic Montgomery
Amy Dunlop
Simon Bennett
Vedlejší postavy
Siobhan Dillon
Jake Guliford
Paul Malloy
Jemma Grey
Dr. Rob Carrington
Sam Grey
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #1.6
Původní názevEpisode #1.6
Rok natočení2008
Premiéra12. února 2008
Česká premiéra29. července 2019
Typ epizodyPoslední epizoda série
Délka58 minut
Sledovanost premiéry5 120 000 diváků
Autoři profilu epizody