plakát seriálu

Milenky

(Mistresses)

Epizoda 2×01 – Episode #2.1
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Jess se vdává. Siobhan má dceru Elsu. S Harrym jim to ale neklape a Siobh v noci chodí do hotelů za neznámými muži. Katie má novou práci u svého bývalého spolužáka Jacka. Trudy se snaží rozjet nový byznys v pečení koláčků a dortíků. Richard požádá Trudy o ruku.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Dámy jdou do klubu slavit Jessiny zásnuby. Všechny tři ovšem musí brzy odejít. Katie má zítra velký den a Siob s Trudy mají děti, o které se musí starat. Siobahn žije s Harrym, ale spí odděleně. Trudy má s Richardem taky nějaké problémy.

Siob nemůže spát. Nasedne proto do taxíku a jede do baru. Skončí v hotelovém pokoji s pohledným mužem. Když přijde domů, Harry na ni čeká. Siob se vymluví, že šla do lékárny.

Trudy se snaží prodat své dorty a jiné sladkosti v jednom krámku. Jeho majitel Lucas jí řekne, aby se stavila za pár dní, uvidí, jestli se mu podaří něco prodat. Trudy a Richard nemají peníze. Richard chce, aby se nastěhovali k sobě. Trudy si nemyslí, že šetření peněz je nejromantičtější volba. Pohádají se.

Katie jde do nové práce, kde skoro ani nenajde své pracoviště. Potká tam mladého pomocníka Dana, se kterým si hned padne do noty. Na oběd jde se Siob, která jí řekne o jejích nočních aférkách.

Jess dostane od snoubence Marka předmanželskou smlouvu. Je trošku zaskočená. Katin šéf Jack, kterého zná z medicíny, ji pozve na večeři ke své rodině. Tam Katie ovšem není jediným hostem, je tam i Dan. Ukáže se, že to vůbec není pomocník, ale doktor a nejlepší přítel Jacka. Ten Katie po večeři vyprovodí a u taxíku ji políbí.

Siobahn a Harry mají velké problémy. Už rok a půl spolu nespali. Siob se opět uprostřed noci rozhodne jít ven. Tentokrát v domě spí ale i Jess, která se další den vdává. Zaslechne Siob, jak nasedá do auta. V baru potká dalšího muže a jde s ním do pokoje.

Jess jde v noci za Markem a řekne mu, že smlouvu nepodepíše.

Svatební den je zde. Katie na poslední chvíli pozve Dana, protože Jess jí hrozí, že ji posadí ke "svobodnému" stolu. Simon vede Jess k oltáři. Na oslavě po obřadu Richard požádá Trudy o ruku. Siob zvoní mobil. Volá jí tajemný muž z minulé noci.. i když mu Siob neřekla své jméno.

Hlavní postavy
Dr. Katie Roden
Trudi Malloy
Siobhan Dhillon
Dominic Montgomery
Amy Dunlop
Simon Bennett
Mark Hardy
Vedlejší postavy
Dan Tate
Jack Hudson
Vicki Kendall
Megan Hudson
Tom McCormack
Lucas Adams
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #2.1
Původní názevEpisode #2.1
Rok natočení2009
Premiéra17. února 2009
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka58 minut
Sledovanost premiéry5 280 000 diváků
Autoři profilu epizody