plakát seriálu

Milenky

(Mistresses)

Epizoda 2×02 – Episode #2.2
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Katie má románek s pohledným doktorem Danem. Jess musí řešit problémy v práci, Simon je na mizině. Trudy uvidí Richarda s jinou ženou a myslí si, že má poměr. Siobhan má nového klienta, kterého když uvidí, ztuhne jí úsměv na rtech - je to jeden z jejích neznámých nočních chlapů.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Richard se stěhuje k Trudy. Ta má zakázky na koláčky a nemůže nic najít. Sbírá dokumenty z podlahy a uvidí, že z účtu byly odeslány tři tisíce liber. Trudy se ho na to zeptá a Richard se naštve a odjíždí.

Jess a Mark se vrátili z líbánek. Mark ji překvapí novým šatníkem a botníkem, Jess ale pak zjistí, že se jí v něm hrabala jeho asistentka Carrie.

Na Katie doma čeká spousta vzkazů od přítelkyň. Ráno ji před domem překvapí Dan s kafem a odvozem. Katie nechce, aby je v práci někdo viděl spolu. Ujasní si s ním, že minulá noc neznamená začátek nového vztahu. Katie ho odpoledne uvidí s jinou dívkou a žárlí. Jde si promluvit s Trudy, která se jí ptá, proč se tolik bojí nového vztahu.

Dominic je zpátky u Siobh v práci. Budou pracovat na rozvodu. Siobh přijde do zasedačky a zjistí, že jejím klientem je pan McCormack, tajemný muž z předminulé noci. Siobh přenechá případ Dominicovi. To ale dlouho nevydrží, jelikož hlavní partner firmy jí přikáže, že musí případ vzít, protože si ji klient vyžádal.

Jess přijde do práce a najde tam Simona pouze v trenkách. Je jasné, že tam spí. Miranda ho vykopla, viděla, že líbal jinou. Bere si taky jeho peníze - což znamená, že Simon nebude moct splácet nájem za nové prostory.

Harry řekne Siobh, že chce vyhledat profesionální pomoc, aby zachránili jejich manželství. Katie se ptá Jacka, kdo je záhadná tmavovláska, se kterou viděla Dana. Pak jde za Danem a oba se usmíří.

Trudy jde k Richardovi domů, aby tam pustila potenciální klienty. Místo toho tam uvidí Richarda s jinou ženou. Čeká na něj doma a chce po něm vysvětlení. Ten jí řekne, že to byla jeho zadlužená klientka, kterou zrovna poslal k vodě. Pak jí dal pravý zásnubní prsten - za ten utratil peníze. Trudy se cítí trapně, ale je šťastná.

Jess se ptá Marka, jestli jí pomůže zachránit bankrotující firmu. Ten jí sežene potenciální investory. Jess a Simon pro ně mají výbornou prezentaci a vše jde hladce, dokud Simona jeden z investorů neobviní, že na minulé akci spal s jeho ženou. Večer Simon přijde za Jess. Nezískali žádného investora, jejich podnik krachl.

Trudy si jde upravit velikost zásnubního prstýnku. Ve zlatnictví ale zjistí, že její prsten stál pouze 250 liber. Trudy neví, kam se poděly tři tisíce. Katie ji uklidňuje, že pravděpodobně Richarda ošidil prodejce.

Harry a Siobhan jsou v poradně. Harry si uvědomí, že i po osmnácti měsících je na ni stále stejně naštvaný, neodpustil jí, že ho podvedla. V zápalu vášně začnou předehru k sexu, ale není tam žádná jiskra.

Katie si dá po práci skleničku vína s Jackem. Vzpomínají na staré časy a Jack ji políbí. Ta mu ale řekne, že to necítí stejně. Pak odejde s Danem. Jess jde za Siobh do práce, najde tam ovšem jen Dominica. Zklamaná z toho, že na ni Mark nemá čas, Dominica svede. Trudy hledá potají bankovní výpisy. Najde, že 3000lb Richard posílá každý měsíc. Siobh jde do hotelu za McCormackem.

Hlavní postavy
Dr. Katie Roden
Trudi Malloy
Dominic Montgomery
Amy Dunlop
Simon Bennett
Mark Hardy
Vedlejší postavy
Megan Hudson
Tom McCormack
Lucas Adams
Dan Tate
Jack Hudson
Vicki Kendall
Elaine Thompson
Siobhan Dillon
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #2.2
Původní názevEpisode #2.2
Rok natočení2009
Premiéra24. února 2009
Česká premiéra17. března 2011
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka58 minut
Sledovanost premiéry4 160 000 diváků
Autoři profilu epizody