Milenky

Milenky (Mistresses)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Episode #2.4

Jess zachrání Markovi významného investora. Katie se usmíří s Danem. Dominic ukáže Siobhan fotky jí a Toma z hotelu. Trudy neunese vinu a rozejde se s Richardem.

Katie se ráno probudí a za dveřmi najde Dana, který jí přinesl snídani. Jess se probudí po divoké noci. Mark se jí ptá, co to v noci mělo znamenat. Siobh jde za Tomem a chce aféru ukončit. Trudy vyklopí Richardovi, že ho sledovala a viděla ho s jeho ženou.

Jack řekne Katie, že ji nikdy neměl nechat jít do Londýna. Jdou spolu do hotelu. Jess jde k investorce a omlouvá se jí za své noční chování, když se snažila svádět jejího manžela.

Trudy si promluví s Richardem. Ten jí řekne, že Amy namluvil lži, protože ji její máma vůbec nepoznávala. Musel ji dát do ústavu, už to nezvládal. Katie jede s Jackem zpátky z hotelu, když mu volá Meghan. Katie rychle odejde domů. Pak si domluví oběd s Danem. Siobh sedí na posteli a pláče. Ptá se Harryho, jestli ji jen toleruje. Ten se ji snaží utišit, řekne jí, že ji miluje a začnou se milovat.

Richard vezme Trudy za svou ženou. Ta ho ale vůbec nepoznává a ztropí scénu. Katie jde na oběd s Danem, ale brzy zjistí, že se k nim připojí i Meghan s Jackem. Katie je napjatá a nervózní, snaží se vyhýbat rozhovoru. V koupelně se rozbrečí. Po obědě se s Danem rozejde.

Mark dá Jess k výročí růžové gumáky. Jess mu stále neřekne, že ho viděla s Carrie. Meghan řekne Katie, že se s Jackem snaží už pár měsíců o dítě. Siobh chce odstoupit od Tomova případu. Ředitel firmy nesouhlasí, řekne jí, že buď Tom, nebo ona. Siobh dá výpověď. Trudy vezme Richardově ženě fotku Amy. Ta si vzpomene, že také měla dceru, že s ní s Richardem chodili do parku.

Katie konfrontuje Jacka. Nechce s ním mít už nic společného. Za Katie přijde Dan. Chce ještě jednu šanci. Dají se znovu dohromady. Mark vezme Jess k jednomu panství a řekne jí, že to je jejich nový domov.

Siobh se balí v práci, když za ní přijde Dominic. Tomova žena ho nechala půl roku sledovat a nyní poslala do kanceláře fotky jeho se Siobh. Siobhan je v šoku. Carrie přijede na venkov za Jess a Markem. Jess už toho má po krk. S pláčem řekne Markovi, že ho viděla s Carrie. Ten se to ani nesnaží zapírat. Jess mu řekne, že už to dál nevydrží.

Mark přijde za Jess a řekne jí, že chce jen ji. S Carrie vše ukončí. Katie je s Danem, když za nimi přijde Jack. Dan ho ale jemně vyhodí s tím, že je to párty pro dva. Trudy se rozejde s Richardem, neunese tu vinu. Siobh přijde domů a najde Harryho sedět u stolu. V ruce má fotky jí a Toma. Harry jí řekne, že je mu z ní zle.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

ragelly