Milenky

Milenky (Mistresses)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Episode #2.5

Mark kvůli Jess vyhodí Carrie. Katie se dozví, že Dan dostal nabídku pracovat v Sydney. Harry se dozví pravdu o Siobhan a chce rozvod. Trudy si začne aférku s Lucasem.

Carrie stále pracuje u Marka. Jess mu dá čas do konce týdne, aby ji vyhodil. Siobh volá Harrymu, že stále chce přijít na jejich terapii. Zavolá na hlídání Jess. Katie jde na Danovu přednášku, kde jí Jack řekne, že Dan dostal povýšení v Sydney. Dan jí řekne, že zatím neví, jestli nabídku příjme. Richard se stěhuje od Trudy. Ta mu řekne, že Amy u ní může zůstat, dokud Richard nenajde nějaké jiné bydlení.

Siobh jde na terapii, Harry přijde pozdě, ale ukáže se taky. Siobh se přizná, co celý rok a půl prováděla po hotelech. Harry jí řekne, že je nemocná a potřebuje pomoc. Pak odejde. Jess hlídá Elsu, když k Siobh přijde Tom s kytkou. Jess neví, kdo to je, a rychle ho pošle pryč. Má ale podezření.

Siobh jde za Dominicem a obviní ho, že poslal fotky jí a Toma Harrymu. Ten jí ukáže, že je má stále v šuplíku, fotky asi poslala Tomova žena. Trudy peče u Lucase v obchodě a brečí. Řekne Lucasovi, že se s Richardem rozešli. Ten ji hned jde utěšit. Siobh přijde domů, kde přizná Jess, že se s ní Harry rozešel kvůli Tomovi.

Trudy se pokusí políbit Lucase, ten se ale odtáhne. Holky mají společnou večeři, Siobh se jim konečně přizná o svých aférkách. Holky stojí za ní, jen se diví, že jim nic neřekla. Shodnou se, že je divné, že nejvíc stálý vztah má nyní Jess.

V noci za Katie přijde Dan. Řekne jí, že nemůže nevzít tuto práci. V zápětí ji požádá, aby jela s ním. Když to řeknou Jackovi, ten je v tom rozhodnutí podpoří. Jack si pak s Katie domluví přátelské posezení nad vínem. Za Trudy přijde Lucas, který se jí chce omluvit za odpoledne.

Harry řekne Siobh, že chce rozvod. Hledá si nový byt. Jack zase zkouší sbalit Katie. Ta mu řekne, že Dana miluje víc, než kdy milovala jeho, a odejde. Jess pořádá pracovní večírek s porno tématikou. Trudy jí na akci peče koláčky. Lucas přijde za Trudy a řekne jí, že je sice mladší, ale hrozně po ní touží. Trudy ho ale odmítne. Pak si s ní ovšem promluví pořadatelka akce Henrietta, která jí řekne, že změna je sice strašidelná, ale může být taky pěkně vzrušující. Trudy běží za Lucasem a mají vášnivý sex.

Katie řekne Danovi, že s ním pojede do Sydney, ten je štěstím bez sebe. Jess zjistí, že je těhotná. Siobh řekne Dominicovi, že Harry chce rozvod. Ten jí nabídne, že k ní večer přijde pomoct s Elsou a uvařit večeři. Siobh ani nemá čas protestovat. Jess přijde domů a najde tam Marka s Henriettou. Jde si hned balit a vrátí mu prsten.

Richard se ptá Trudy, jestli ji ztratil nadobro. V tom momentě přijde Lucas s kyticí a Richard odchází. Siobh jde za Tomem do hotelu a předloží mu požadavky, které má jeho žena. Siobh se dozví, že fotky s ní si Tom zařídil sám. Katie se naposled loučí s Jackam. Při jejich polibku je uvidí Dan.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

ragelly