Milenky

Milenky (Mistresses)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Episode #2.6

Dan se rozejde s Katie. Jack se přizná Meghan o aféře. Jess zjistí, že Mark je na mizině. Trudy se usmíří s Richardem. Siobhan bojuje proti Harrymu o to, kdo získá Elsu do péče.

Dan se nadobro rozejde s Katie. Amy se stěhuje od Trudy k Richardovi. Tom přijde za Siobh do práce. Chce vědět, proč zmizela z hotelu bez rozloučení. Siobh ho konfrontuje o fotografiích. Tom jí vyhrožuje, že prozradí jejich aféru jejímu šéfovi. Nařídí jí, aby ho opět potkala v hotelu.

Jack se ptá Katie, jestli Dan řekne o jejich tajemství Meghan. Ta je pěkně naštvaná a řve na něj, že vše je jeho chyba. Ten si to ale nenechá líbit, řekne jí, že jsou vinní oba stejně. Jess řekne Trudy, že je těhotná. Jess chce jít na potrat. Trudy se jí to snaží rozmluvit.

Jack se přizná Meghan o aféře s Katie. Carrie opět pracuje pro Marka. Stará se o stěhování Jessiných věcí do jejího bytu. Jess zrvrací a Carrie dojde, že je těhotná. Harry dá Siobh soudní nařízení, že Elsa bude žít s ním. Siobh nesouhlasí. Řekne mu, že ani není její otec, čímž ho doopravdy naštve. Harry vezme Elsu a odchází.

Siobh se svěří se svými starostmi Dominicovi. Ten při ní stojí i poté, co se dozví, že Siobh měla svých aférek pěknou hrstku. Katie se chce omluvit Meghan, ale ta ji nenechá mluvit. Chce, aby odešla z jejich života. Jess se Simonem jsou na oslavě narození dítěte, kde se objeví Mark. Carrie mu řekla o jejím těhotenství. Jess mu řekne, že chce jít na potrat.

Dan řekne Katie, že Meghan je těhotná. Jess začíná pochybovat, zda si dítě nechat nebo ne. Siobh dá Tomově ženě fotky jich dvou, aby mohla uspět u soudu a získat od něj spravedlivé vyrovnání. Dominic večer k Siobh přinese víno. Ráno má Siobh schůzku s Harrym. Chce ho přesvědčit, aby Elsa zůstala u ní, což se jí ale nepovede.

Jess zjistí, že Mark je na mizině. Simon ho nechává pracovat ze své kanceláře. Jess ho vezme za ruku.. Katie vidí, jak jdou Jack s Meghan do práce a drží se za ruce. Jack řekne Katie, že Dan odjíždí do Sydney už zítra.

Trudy se políbí s Richardem a uvidí je Lucas. Trudy se s ním rozloučí a pak se usmíří s Richardem. Spolu s dětmi odcházejí domů. Carrie říká Jess, že se Mark změnil. Dřív by před vidinou dítěte utekl na míle daleko, nyní chce ale stát při Jess.

Harry se rozhodne, že Elsu nechá Siobh. Nebude vůbec součástí jejího života. Nadobro se se Shiobh rozloučí, obejmou se a Harry odchází. Katie dá Danovi dárek na rozloučenou a odchází pryč. Jess řekne Markovi, že si chce dítě nechat. Neví, jestli dá Markovi ještě šanci. Mark je ale nadšený z vidiny jejich společného života v chudobě. Miluje ji a chce s ní vychovávat dítě. Jess roztaje.

Katie napíše Danovi dopis. Ten si ho přečte a poté k ní jede. Skončí před jejím prahem...
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

ragelly