plakát seriálu

Milenky

(Mistresses)

Epizoda 3×01 – Episode #3.1
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Trudy má velké pekařství a hledá potenciální investory. Doma jí to s Richardem skřípe. Katie je jeho nová nejlepší kamarádka, když Trudy nemá nikdy čs. Dominic řekne Siobhan, že se bude ženit. Jess potratila a nyní se s Marekm snaží o dítě, ale marně. Mark navíc zatím stále nemá žádnou práci a tudíž ani peníze.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Katie pozve nyní již bývalé kamarádky k sobě domů. Žádné z nich neřekne, že tam budou i ostatní. Všechny jsou naštvané, když to zjistí. Neviděly se už půl roku.

*O půl roku dříve:*

Siobh pořádá narozeninovou oslavu pro Elsu. Jsou jí tři roky. Richard musí zvládat holky sám. Trudy mu nepomáhá. Richard se ptá Katie na radu. Z Trudy je úspěšná cukrářka, je v jednom kole. Snaží se získat investory. Jess se po oslavě vrátí za Markem. Dominic přiletí za Elsou. Ta ho ale nepozná a rozbrečí se.

Richard s Katie pijí víno. Katie říká, že už to jsou tři a půl měsíce, co se vrátila z Austrálie. S Danem se rozešli. Jess se navenek tváří statečně a šťastně, ale uvnitř jí vše rozežírá. Před osmnácti měsíci potratila a od té doby nemůže otěhotnět. Za Katie přijede její matka.

Trudy chce zastavit rodinný dům, aby mohla financovat své pekařství. Siobh najde u Dominica v zásuvce zásnubní prsten. Myslí si, že je určen pro ni. Dom si s ní domluví večeři. Jess a Mark se rozhodnou zkusit umělé oplodnění. Katina matka chce prodat rodinný dům a koupit ranč.

Dom uvaří Siobh večeři. Chce jí něco říct, ale vyruší ho zvonek. Venku stojí Alice, jeho snoubenka. Siobh je v šoku. Elsa si ji navíc hned zamiluje. Alice jí řekne, že se berou za dva týdny.

Trudy jde na schůzku s potenciálním investorem Chrisem. Ten má zájem investovat, chce vidět její práci. Mark jde ukázat svůj pracovní návrh investorům, ale neuspěje. Jess na něj navíc čeká u doktora v ordinaci. Když Mark přijde, řekne jí, že vše šlo podle plánu.

Chris řekne Trudy, že chce její popdnik koupit. Trudy by stále byla ve vedení, mohla by pracovat, nebo zůstat kdykoliv doma s dětmi. Richard je nadšený, ale Trudy ho okřikne. Richard raději odchází pryč. Trudy neví, jak na nabídku odpovědět.

Mark přijde za Siobh. Chce si promluvit ohledně zacházení s Jess, a také o finanční stránce. Siobh mu nabídne peníze, které Mark přijme.

Večer přijde Richard za Katie. Ta ho pošle pryč, nemůže ho už vídat, jinak to skončí špatně.

Hlavní postavy
Dr. Katie Roden
Trudi Malloy
Dominic Montgomery
Amy Dunlop
Mark Hardy
Vedlejší postavy
Cathy Malloy
Chris Webb
Vivienne Roden
Siobhan Dillon
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #3.1 (neoficiální název)
Původní názevEpisode #3.1
Rok natočení2010
Premiéra5. srpna 2010
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka58 minut
Sledovanost premiéry3 980 000 diváků
Autoři profilu epizody