plakát seriálu

Milenky

(Mistresses)

Epizoda 3×02 – Episode #3.2
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Katie se dozví, že její otec podváděl její matku spoustu let. Jess si musí sama zaplatit hormonální léky, na Marka není spoleh. Dominic se žení a Siobhan mu v tom nezabrání. Richard políbí Katie. Trudy a Chris si stále více rozumí a nakonec se spolu vyspí.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Katie jede do svého starého domova, kde vyrůstala. Chce se s ním rozloučit dřív, než ho matka prodá. Siobh pozve Alice na večerní dámskou jízdu, Dom bude hlídat Elsu. Richard udělá Trudy seznam, proč by měla firmu prodat. Ta ale nechce zůstat v domácnosti. K Jessovi a Markovi přijdou exekutoři. Jess nechápe, co se děje. Mark stále dokola opakuje, že to je chyba a že vše napraví.

Richard přijde do domu, kde je Katie. Přišel pro nějaké dokumenty pro její matku. Katie najde staré dopisy a přijde na to, že otec její matku podváděl.

Jess si hormonální léky zaplatí sama. Trudy stále neřekla Christovi ano. Večer holky poznají Alice, trošku je překvapí, jak je mladá a sexy. Richard řekne Trudy o tom, že Katie našla dopisy. Katie zkouší internetové randění. Dom požádá Siobh, aby byla jeho svědek.

Trudy řekne Chrisovi, že svůj podnik neprodá, že je do toho místa zamilovaná. Ten jí suše odvětí, že by mohla zkusit být víc profesionální. Siobh řekne Dominicovi, že si myslí, že do sňatku pospíchá. Ten jí odpoví, že si myslí, že žárlí.

Katie jde na rande, ale nudí se. Chris nabídne Trudy pomoc, chce investovat. Trudy řekne novinky Richardovi, který je naštvaný, že se s ním neporadia. Už je unavený z toho, že je pořád doma a stará se o všechno. Siobh se omluví Domovi za to, co řekla. V noci se opijí a Siobh ho políbí.

Mark si sice našel práci, ale vůbec se mu nedaří, nebaví ho to a cítí se potupně. Když se za ním Jess přijde podívat, zjistí, že už ho vyhodili. Trudy má problém v práci a nemůže jít na svatbu. Richard je naštvaný. Siobh řekne Domovi, že se má oženit. Katie zjistí, že její matka věděla o poměru jeho otce celou dobu.

Siobh smutně kouká na Dominica, když tančí s Alice. Richard tančí s Katie a začne ji hladit, Siobh si toho všimne. Jess se pohádá s Markem o jeho práci, ten se jí tam rozbrečí, Jess ho obejme. Trudy v práci zachrání den. Richard jí nezvedá telefon... líbá se s Katie. Trudy po práci slaví úspěšný den s Chrisem. Políbí se a mají sex.

Hlavní postavy
Dr. Katie Roden
Trudi Malloy
Dominic Montgomery
Amy Dunlop
Mark Hardy
Vedlejší postavy
Vivienne Roden
Siobhan Dillon
Cathy Malloy
Chris Webb
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #3.2
Původní názevEpisode #3.2
Rok natočení2010
Premiéra12. srpna 2010
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka58 minut
Autoři profilu epizody