Milenky

Milenky (Mistresses)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Episode #3.3

Siobhan jde na rande s Jeffem, fotografem, který fotil Elsinu oslavu narozenin. Dominic jí řekne, že se stěhuje do New Yorku. Trudy se rozhodne odejít z cukrárny a zůstat doma s rodinou. Přizná se Richardovi, co minulou noc provedla. Jess hlídá Elsu, ale udělá se jí zle. Pohádá se se Siobhan a rozejde se s Markem. Katie se rozhodne odjet z města. Richard má nehodu.

Trudy se cítí provinile po společné noci s Chrisem.

Holky, děti a Richard jdou na společnou procházku v lese. Všichni hrají na schovku. Siobh a Jess mají podezření, že se něco děje mezi Richardem a Katie. Doma Trudy volá Chrisovi, ruší s ním všechny investice.

Siobh jde za mladým fotografem, který fotil Elsinu oslavu. Ten ji začne fotit na portrét a pozve ji na rande. Poté jde za Jess, kde vidí, že z bytu zmizely všechny materiální věci. Pak tam přijde Mark s tučným šekem.

Trudy zůstane doma a uvaří oběd. Přijde k nim domů Chris. Trudy ho vyhazuje, už s ním nechce mít nic společného. Siobh je na rande s fotografem, ale volá jí Dom, že Elsa je nemocná. Asi to bude jen špatné jídlo. Poté, co usne, Dom políbí Siobh ruku. Přijde tam Alice a chce, aby Dom šel do postele.

Trudy se rozhodla, že pustí curkrárnu k vodě. Chce být doma s dětmi. Richard nechápe, proč najednou nechce mít nic společného s Chrisem.

Trudy se přizná Katie, že měla sex s Chrisem. Siobh neví, co Mark udělal s deseti tisíci, které mu půjčila pro Jess. Trudy se v noci přizná Richardovi, že spala s Chrisem. Ten neví, co na to říct, chce to řešit až ráno. Pak odejde z pokoje.

Jess hlídá Elsu, ale udělá se jí hrozně zle. Naštěstí přijde Mark, který se postará o Elsu, když je Jess v koupelně. Richard s Trudy se hodně pohádají. Trudy ví, že Richard taky někoho má. Ptá se ho, jestli ji miluje.. mlčení znamená souhlas. Trudy je nešťastná a jede ke Katie.

Siobh se vrátí pro Elsu, kde ji najde samotnou s lahví alkoholu. Seřve Marka, což slyší i Jess. Siobh jí prozradí, že markovi dala peníze na její hormonální léčbu. Jess je v šoku.

Dom řekne Siobh, že se stěhuje s Alice do New Yorku. Že si nemůže sám sobě věřit, když je vedle Siobh. Jess už má všeho po krk. Řekne Markovi, že je mezi nimi konec. Richard přijede za Katie a mluví s její matkou. Katie mezitím přijede na vlakové nádraží. Richard jí volá z matčiného telefonu. Domluví se spolu, že za ní přijede. Po cestě Richardovi volá Trudy. Ten jí telefon nezvedne. Siobh volá Katie. Richard měl autonehodu a zemřel. Trudy je v šoku. Katie na nádraží jakbysmet.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

ragelly