plakát seriálu

Milenky

(Mistresses)

Epizoda 3×04 – Episode #3.4
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Richard má pohřeb. Trudy se dozví pravdu o něm a o Katie. Jess je nemocná. Siobhan se dozví, že se Dominic a Alice rozešli, a chce ho získat zpátky. Katie se snaží usmířit s Trudy, ale jde to těžko.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Všichni se účastní Richardova pohřbu. Trudy přednese báseň. Dom chce po Siobh, aby mu zabránila odjet. Siobh ale nesouhlasí, nechce rozvrátit jejich manželství. Trudy řekne Siobh, že Richard byl zamilovaný do někoho jiného. Na jeho mobil přijde sms - hlasová zpráva. Trudy si ji poslechne a slyší Katie. Nemůže tomu uvěřit. Katie se jí přizná.

Siobh k nim přiběhne a brání Katie. To samé Jess. Obě věděly a nic Trudy neřekly. Trudy je vyhodí, nechce s nimi už nikdy mluvit.

*O pět měsíců později:*

Trudy dává kytky na Richardův hrob, když jí přijde sms od Katie. Všechny se sejdou u ní doma.

Jess se přizná, že už není s Markem. Navíc je nemocná, má rakovinu. Dozvěděla se to náhodou. Siobh je všechny pozve na svou narozeninovou oslavu. Trudy zaveze Jess domů. Trudy jí říká, že o sobě musí říct Markovi.

Na oslavě si Katie promluví s Trudy. Ta jí řekne, že vše dělá jen pro Jess, ale s Katie nemůže být už kamarádka. Siobh překvapí na oslavě Dominic. Vidí ji ale s fotografem a dá zpátečku.

Když se Jess vrátí z oslavy, najde doma Marka. Chce s ní zůstat a být tam pro ni, i kdyby měl spát na gauči. Jess mu ale řekne, že mezi nimi už je opravdu konec, že to oba ví.

Vivian přijde domů a najde Katie na gauči, je to hromádka neštěstí.

Holky jsou s Jess v nemocnici. Snaží se jí zabavit vtipnými historkami, což vychází do doby, než se objeví doktor. Simon se po opereaci stará o Jess. Dom se loučí se Siobh, odlétá zítra zpátky do NY. Siobh se rozejde s Jeffem.

Trudy zjistí, že Amy utekla. Ta běžela za Katie. Chce si s ní promluvit o tátovi. Katie zavolá Trudy. Ta je rozzuřená a řve po Amy. Katie je udobří. Trudy se přizná Katie, že je naštvaná na sebe za to, že ho podvedla.

Siobh se dozví, že se Dominic rozešel s Alice. Jede za ním na letiště, chce ho stihnout dřív, než odjede zpátky. Jess jí řekne, že je to v pohodě, že ji do nemocnice vezme Simon. Když ho Siobh dožene, vrátí mu mobil a řekne mu, že ho vždycky bude milovat. Políbí se.

Na Jess čekají holky v nemocnici. Ta má pro ně dobré zprávy - nádor se nerozšířil. Doktoři věří, že bude v pořádku. Holky se usmíří, jsou zase nejlepší přítelkyně.

Hlavní postavy
Dr. Katie Roden
Trudi Malloy
Dominic Montgomery
Amy Dunlop
Simon Bennett
Mark Hardy
Vedlejší postavy
Chris Webb
Vivienne Roden
Siobhan Dillon
Cathy Malloy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #3.4
Původní názevEpisode #3.4
Rok natočení2010
Premiéra26. srpna 2010
Typ epizodyZávěr seriálu
Délka58 minut
Autoři profilu epizody