plakát seriálu

Miliardy

(Billions)

Názory uživatelů

Pokračování se povedlo.....

Když jsem dokoukal druhou řadu seriálu,tak jsem si jasně řekl,že tohle přeci nemůže být konec duelu Axelroad versus Rhoades.V této sérii děj nabírá na dramatičnosti nejen příchodem mladé Taylor do Bobbyho firmy,ale hlavně zákulisními intrikami otce a syna Rhoadesových.
Druhá řada končí zatčením a následným propuštěním Billyho Axelroada a po jeho posledním dialogu se svým největším sokem mně konec seriálu připadá otevřený a byl bych rád,kdyby se objevila třetí řada,protože seriálů s tématikou,kdy se potkává svět velkých peněz a politických intrik v této kvalitě mnoho není.......

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Tezko vynechat film s...

Lewisem, kdyz jsem si ho oblibil uz v BoB, nejradsi jsem ho mel v Life, nakonec i v Homelandu.
Takze k Suits pribude dalsi serial z atraktivniho prostredi kteremu jsem na hony vzdaleny, ale ktere ve me vzbuzuje respekt...tedy serialovy respekt (takze bych pridal i Newsroom), pekne si to zidealizuju, abych v realu temhle lidem ani nepodal ruku.
Tesim se na dalsi dily...

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Billions-peníze nesmrdí

Děj tohoto seriálu nás zavede do světa financí,už pilotní díl nás seznámí s postavami- na jedné straně finanční žralok Bobby Axelrod hraje(Damian Lewis) na druhé straně hájícího finanční práva za USA státní nadvládní zatím 100% neuplatný Chuck Rhoades hraje(Paul Giamatti).Bobby vede uspěšnou finanční skupinu,která díky informacím at jsou legální či nelegální dokáže vytvářet ohromné zisky a tím pádem je trnem všem americkým kontrolním orgánům,které po něm jdou jako slepice po flusu.Dozvíme se jak Bobby k penězům přišel... i to jaký vliv má uspěch a pokud jste chyceni co vás čeká,když podvádíte.Myslím si,že kdo má rád filmy s Wall street si příjde na své,už nyní jsme svědky toho,že žádná strana se nebude bát použít cokoliv na kohokoliv,aby ho porazila nebo zničila..takže můžu za sebe jen tento seriál doporučit.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Billions

Billions je velmi zajímavý seriál. Příběh nás zavede do světa točícího se kolem vydělávání peněz. A když mluvím o penězích, nemyslím tady ty naše směšné výplaty. Tohle je úplně jiná liga, o čemž vypovídá i název seriálu. Bobby Axelrod je jeden z hlavních protagonistů, jedná se o muže, který začal od nuly a vypracoval se až k vlastní firmě, která obchoduje s akciemi. To, že má firma nesmírné výdělky, ani netřeba zmiňovat a to je trnem v oku úřadu, který má na starosti finanční podvody. Úřadu velí Chuck Rhodes, který jde po Axelovi dost tvrdě. Nakonec je mu to stejně k ničemu. Ale kdo ví, třeba se mu v druhé sérii zadaří.
I přes to, že má seriál hodinovou stopáž, tak děj příjemně odsýpá a já se nemusím dívat, kolik minut ještě zbyvá.
Herci jsou prvotřídně vybraní a ve svých rolích jsou fantastičtí.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk