plakát seriálu

Milionový lékař

(Royal Pains)

Názory uživatelů

HankMed

Další seriál o lékaři. Tentokrát trochu jinak Hank je vyhozen z nemocnice a hledá smysl života. Jeho brácha ho vezme do Hamptons, kde začne dělat soukromého lékaře na zavolání.

Hank, Evan a Divya jsou úžasná trojka, při které se člověk baví. Nečekejte, že se dozvíte něco o ledvinách, lupusu a tak dále. Tahle slova jsou pro tento seriál pomalu zakázaná. Očekávejte ale že se seznámíte jak to chodí v bohatém Hamptons, jak je nutné sehnat rezonanci a další problémy.

První dvě řady vás nudit nebudou. U dalších to jde s úrovní trochu dolů, přesto se nudit nebudete. Pokud tedy máte rádi seriály z lékařského prostředí. A to se dá říci i tady. Jen to berte s troškou nadsázky.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Dalsi doktorsky serial

Serial by bol fajn, ale ma dost vela nezaujimavych liniek. Ako oddychovka funguje skvelo, no pri maratone zacne byt ttrosku otravny .. hlavny predstavitel je super , jeho odborna asistentka este viac, ale tam to asi konci ..Hankov vztah s riaditelkou miestnej nemocnice je ako klise na klise. Proste fajn serial ktory van nebude nudit, no zase neprinesie nic nove a jeho bracha by obcas poteboval cez drzku, clovek si par krat povie ze tak blby nemoze byt a take hovadiny by normalny clovek asi ani nestravil. Alše tak je to humorne ponaty doktorsky serial o bohatych a treba ho brat s rezervov, ved diagnostikuje rychlejsie ako House stihne vobec navrhnut diagnozu.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí