Kouzelná beruška a černý kocour

Kouzelná beruška a černý kocour (Miraculous Ladybug) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Janca.smile

5. března 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

špatné pořadí

Seriál je skvělej. Nejvíc se mi líbí myšlenka že Adrian je zamilovaný do té Ladybug a Marinette miluje Adriana.
Zároveň se mě ale vůbec nelíbí to že seriál je vydáván ve špatném pořadí např. 25 díl je ten úplně první 26 je druhý a celkově celý seriál je přeházený.

Avatar uživatele
garmitcz

17. srpna 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Super

Toto je serial typu "Podivam se jen na jeden díl" a pak se na to díváte až do konce série.Trošku mi dalo zabrat najít správné pořadí serialu.Český dabing neni zrovna nejlepší ale hlas Jakuba Nemčoka jako Černý Kocour/Adrien a Rozity Erbanové jako Berušky/Marinette je dokonalý k tomuto seriálu.Zatím mě jenom štve že 2.serie vyjde Prosinci 2017 ale jen ve Francouzštině.A v ČR asi az za par tydnu .Jinak děj a animace taky nemá chybu v dílech se neopakuje děj.

Avatar uživatele
FireBind

21. listopadu 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Originální ale zároveň....

Recenze 1 Série

Tak podle mně je vidět že se tu snaží autoři o originalitu, ale zároveň asi nevidí že je to dost repetetivní. Animace pěkná, taková jak autoři říkají: "Japonská+Anglická", ale někdy se ta kombinace k tomu 3D prostě nehodí. Příběh, v 1 sérii zatím není nikterak zajímavý kromě posledního (a zároveň prvního) dílu. Milůstná zápletka mezi Adrienem a Marinnete (Kouzelnou Beruškou A Černým Kocourem) je taky hodně zajímavá, pár záporáků je tam celkem originálních např: Lady Wifi, nebo Pan Holub. A taky ti "Akumové" Jsou dost originální stvoření, konec konců podle informací jich má být celkem 6. A k té repetetivnosti, jak už tady někdo psal konec je vždy stejný, víte co řeknou a navíc ty Happy Endingy jsou někdy fakt směšný, ale je to pro děti takže klídek. Jinak vám ale tento dětský pořad nemá co nabídnout, ale já osobně se těším na 2 sérii která má podle všech informací jít více "do hloubky" Tak uvidíme.

Hodnocení 1. Série je: 7/10

Avatar uživatele
bel3118

12. července 2016

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Super!

Tenhle seriál jsem si doslovně zamilovala! Líbí se mi, to jak dostali "Miracula", za svou dobrotu. Jediné, co bych tomu vytkla, že to jak je dostali bylo na konci série. Jinak se mi to líbí. Zápletka lásky je ohromující. Jenom je tak na pobavení, že to není vůbec nápadné dle vlasů, že ona je Beruška. :D On zase Kocour. Je to taková menší parodie a ironie. To zase tomu dělá celkem dobrou a legrační atmosféru. :)

Jenom tak mezi námi, by mě moc potěšilo to, že by spolu nakonec byli. Zjistili o sobě, že se znají! :3