plakát seriálu

Mixology

(Mixology)

Názory uživatelů

A romantic comedy with a twist.

Jsem nadšená! Mixology je prozatím nejlepší letošní novinka, jakou jsem viděla. Upřímně se ale nedivím. Už před rokem mě zaujal trailer, nadšení trvalo i po pilotu, takže jsem se nebála, že bych po třinácti epizodách odcházela zklamaná. To se rozhodně nestalo, celou dobu jsem si seriál náramně užívala a poslední díl jsem si doslova vychutnala. Perfektní zakončení perfektního seriálu.

Příběh je svěží a neokoukaný. Formát seriálu, tedy rozložit jeden večer do třinácti epizod, se na televizních obrazovkách tak často nevidí, a když už, tak nepřináší ovoce, ve které tvůrci doufali (ehm, HIMYM, ehm). Mixology se může radovat s talentované skupinky scenáristů, kteří dokážou vymyslet příběh tak, aby neustále držel divákovu pozornost. Přitom ani nejde o komedii v pravém slova smyslu. Jako ano, párkrát jsem se opravdu od srdce zasmála, několik úžasných, většinou sexuálně laděných hlášek se zde objevilo. Mixology ale nestojí na vtipech. Asi to bude znít hodně kýčovitě, ale přijde mi, že tento seriál má srdce. Spíše než vtipnost převažuje vřelost a vstřícnost. U většiny jiných bych obrátila oči v sloup, ale tady mi to k tomu dokonale zapadá. Navíc seriál si více než často bere od tohoto přestávku a dodá buď již zmíněnou geniální hlášku, nebo nějakou svůdnou scénu. Nikdy však nepřekročí hranici nevkusu.

Herci jsou podle mého vybráni výborně, některé znám (a vždy mám ráda známé tváře v nových rolích), jiné ne, ale nikdo mi ze začtku vyloženě nevadil, i když jako u ostatních komedií, i zde se vyskytují silně typizované postavy (cool týpek, romantický týpek, drsňačka, naivní nanynka, sukničkář…). Nestává se tak často, abych postavy u komedií přijala tak kladně, možná jsem ovlivněná tím, že mě zaujal příběh, a nějaké negativní myšlenky automaticky blokuju? Nic nevylučuju :-)

Z Mixology jsem opravdu nadšená. Jediným důvodem, proč nedávám plný počet bodů, je to, že stanice seriál zrušila moc předčasně. Třináct epizod je moc málo k tomu, aby se seriál mohl zařadit mezi mou topku, mezi seriály, které si chci určitě někdy pustit znovu. Je to škoda, chtěla bych vidět, jak by tvůrci vyřešili druhou řadu, zda by dali nový příběh, nebo rozvíjeli osudy postav představených v první sérii. To už se asi nikdy nedozvíme.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Osudová noc?

Jedna divoká noc, co možná změní život. Celkový dojem je dobrý, ale nijak překvapivý. Vztahy jsou zamíchané, sympatie ještě nejisté a kdo skončí s kým je ve hvězdách. Je to taková oddychovka na večer, ale asi nic víc. Nemám úplně pocit, že seriál přežije první řadu. Je pravda, že prostředí je poněkud omezené a nějak nevím, co by pořád vymýšleli. Nechám se překvapit...
Baví mě flashbacky - na těch by se ještě mohli vyřádit.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Mixology

Veľmi zaujímavo urobený seriál z pohľadu každého. Niektoré príbehy sa mi páčili viac, niektoré menej (ale iba o trošičku), v podstate tu nie je čo riešiť. Postavy sa mi páčili, dej sa mi páčil aj zápletky, určite je dobré, že to nemalo druhú sériu, aspoň sa to tým nepokazilo. Určite sú výhody, že sa to dá pozrieť za jeden deň a máte o zábavu postarané. Všetko sa deje za jednu, jedinú noc + flashbacky. Naozaj úžasne ukázané, čo sa dá stihnúť prípadne zmeniť za jednu noc. Netypický seriál so zaujímavým nápadom :)

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

10 strangers. One night.

Mixology jsem nadšeně zhlédla za jedno odpoledne. Dlouho jsem ho měla v "Chci vidět", ale až dnes jsem se do toho pustila. Velice příjemná romantická komedie, díly byly akorát dlouhé, postavy snadno zamilovatelné. Sice jsem si dlouho zvykala na Jessicu, ale i jí jsem nakonec přišla na chuť.

Od začátku jsem milovala Rona a Liv, takže jediné minus seriálu je.. nebudu spoilerovat :). Jak se to všechno ostatní nakonec vyvrbilo se mi líbilo. Neuměla bych si představit další řadu, jsem ráda, že si pokračování a rozvíjení vztahů můžu jen domyslet.
Nakonec bych jen chtěla vypíchnout závěrečnou scénu Fab, to byla fajn třešnička na dortu :D

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Jeden bar. Jedna noc...Vítejte v Mixu...

Z traileru jsem byla nadšená, a pak se z toho vyklubala příjemná oddechovka.

Koncept jedné noci se mi zdál skvělý, čekala jsem jak to tvůrci pojmou, jak se dá jedna noc doslova narvat na tak krátký čas, aby to bylo stále zajímavé. A to se tvůrcům povedlo, já se rozhodně bavila. Flashbacky příjemně překvapily.

Herci a jejich postavy jsou sympatičtí (ano svým způsobem i Bruce, samozřejmě nejvíc se mi líbil Ron, důvodem je jeho přízvuk ;-) )

Jsem ráda za zrušení, protože si nedokážu představit 2.sérii, jedině úplně noví herci a nové příběhy, aby zůstal koncept jedné noci a jednoho baru.

Bohužel si myslím, že si seriál nijak zvlášť nebudu pamatovat, dokonce 2 měsíce po jeho ukončení jsem si na něj sotva vzpomněla, právě abych napsala tohle review.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Mixology

Zpočátku jsem viděla jenom tři díly a pak přišlo neseriálové období, kdy jsem na nic nečučela, takže jsem to teď, začala pomalu doháneť. V úterý jsem po práci s Mixology a jak se mi první tři díly líbily, zbytek mě dostal. Je to něco tak úžasně neotřepaného a jedna noc byla do epizod dobře rozdělená,tady se to povedlo, ne ja u Vy-víte-čeho.:D U mnoha hlášek jsem se zasmála a konec byl krapet překvapivý ohledně některých postav, ale asi to tak holt chodí. Je mi líto, že Mixology nedsostane druhou sérii, ráda bych viděla jak to pokračuje, jak by se s tím scénaristi vypořádali. Na druhou stranu je možná dobře, že tomá jen jednu sérii, takhle to nechalo dobrý dojem a zbytek si můžeme domýšlet.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Zábavná vata

Celkem v pohodě seriál, který si dělá legrai z trapností kolem navazování vzthů. Typ humoru je takový ten pitomě zábavný, ale naštěstí to nesklouzlo do debility, takže u mě dobrý. Jako odlehčovák po sledování nějakého hutného dramatu slouží výborně.
Tento seriál bývá často odsuzován jako nepovedený plagiát anglických Dates. Pkud mohu soudit, tak Mixology je dělaný spíš s důrazem na jednocuchý humor, kdežto Dates chce spíš pitvat a analyzovat charaktery a situace. BTW sledování Dates jsem po první epizodě vzdal, protože to pro mě už nesplňvalo parametry komedie.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Oddychovka, ktorá prekvapí

Celú sériu som zhltla za jeden večer, a to už o niečom vypovedá. Svieže, milé, občas trápne, často úsmevné, vtipné, príjemné. Oddychovka ako sa patrí, pre fanúšikov romantických komédií, ktoré majú čo ponúknuť, nie sú presladené, často sú zo života a pracujú s nadsázkou. Pre mňa asi najpríjemnejšie prekvapenie posledného roku a po dlhej dobe seriál, u ktorého ma chytil už pilot tak, že som skrátka musela vždy pustiť nový diel. Nechápem zrušenie seriálu, i keď s novou partou už by ďalšia séria možno stratila čaro, viem si predstaviť i spracovanie s pôvodným obsadením len pri inej príležitosti. Obsadenie totiž bolo naozaj podarené; neopozerané, ale veľmi sympatické tváre vdýchli seriálu život, všetky postavy majú svoju logiku a sú dobre zahrané. Scenár síce ku koncu začal trochu opakovať rovnaké motívy, ale stále zábavnou formou, takže tých 20% dole je naozaj len minimálna chybička na kráse.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Amormanie

Povedená oddychovka. Zde nemusíte přemýšlet, stačí pouze nechat se unést jednoduchým a zábavným dějem. Postavy jsou sympatické a každý si zde najde svého prince čí princeznu na bílém koní. Jeden večer, jeden noční klub a spousta opilých dvounožců. Hádejte, kdo spolu nakonec skončí v milostném objetí? Po pilotu je jasné, že okřídlený Amor to nebude mít jednoduché a tak jsme svědky opileckého zvracení do kabelky vaší možná budoucí polovičky a klasického poroschodového zhroucení. Seriál nic nového nepřináší ani neposouvá komediální žánr někde do nebeských výšin. Jede si hezky podle sebe, na nic si nehraje a nabídne pohodovou a zábavnou půl hodinku až je vám lito, že seriál nemá delší stopáž. Při sledování se odpočinete od problému běžného života a dokáže zlepšit vaši náladu. Co víc si přát? S pytlíkem na zvracení na prvním rande…….

70 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Jedna noc.

Hodnocení po prvním dílu!
Neměla jsem co dělat, tak jsem si pustila tenhle seriál. Téma mě vcelku zaujalo, 20 minut je ideální. Ale na rozdíl od předcházejících názorů mě seriál vážně zaujal. Čas od času tam někdo prohodí něco vtipného, baví mě sledovat jak se tam všichni během jedné noci spárují, scény z minulosti jsou také skvělé a nevím co bych vytkla. Možná jenom představitelka Kacey kterou znám z Glee je mi trošku nesympatická, ale je to spíš pro to že jí mám zarytou z Glee. Akorát pochybuju že by byla druhá série, jednak mě nenapadá co by se tam dělo, a nemyslím že by to v takovém časovém slotu uspělo.
Myslím, že je to fajn a 20 minut za to stojí! :)

80 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Chyba scénáristů

Komediální seriál z jednoho večera o spleti vztahů 8 různých osob. Zajímavá myšlenka, ale zpracováním nezaujme ani nepobaví, jak by měla. Z větší části jde o chybu dialogů. 50% [seriál stejně ZRUŠEN]

50 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

:(

Pilot mám shlédnutý,ale nadšení absolutně žádné,takže ne

10 %
15 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
8 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Po pilotu...

Neurazí, nepřekvapí, unudí. Nic, co byste dřív neviděli. Trochu jako Dates, jen bez jakékoli chuti a zápachu, předvídatelné, zapomenutelné.

10 %
13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
13 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí