plakát seriálu

Mladý Van Helsing

(Demons)

Názory uživatelů

Docela slušná oddychovka

Seriál jsem překládal a celkem jsem se přitom pobavil. Seriál má spád, celkem solidní zápletku i mimo hlavní dějovou linii a graduje k poslední epizodě. Myslím, že pro lidi, kteří měli rádi Buffy, se bude líbit.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Demons - průměr

V Anglii se rozhodli natočit něco na způsob Buffy, ale dopadlo to velmi průměrně a bohužel je mnoho seriálů s podobnou tématikou, které sem ještě neviděl (například populární Supernatural nebo Angel), takže tento seriál po 4 dílech (kdy už si snad mohu dovolit napsat názor) odsunuji stranou. Luke je sice docela sympaťák (myslím, že holkám se bude líbit), ale jeho mentor Galvin je takovej typickej nesympatickej nafoukanej anglán, jeho kamarádka Ruby (která ho tajně miluje - okopírované z Buffy?) je taková nevýrazná myška a slepá upírka Mina, která jim pomáhá, není na upírku dost charizmatická ani sexy - navíc je typově pododbná Ruby - malá černovláska. Hlášky jsou poměrně předvídatelné; triky se mi docela zamlouvají, i když některé masky "jiných" jsou docela k popukání (groteskní "opice" z prvních dvou dílů). Zdá se mi, že autoři Merlina se posunuli od "pohádek pro dvanáctileté" k "dobrodružným příběhům pro čtrnáctileté". Mě je však už víc než čtrnáct. Přesto věřím, že hodně lidí si na tom něco "svého" najde, seriál rozhodně není úplně špatný.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Helsing

V poslednej dobe si čoraz radšej pozriem aj niečo z britskej tvorby.Demons mali podľa mňa celkom slušný námet,časti sa nejako moc nevliekli a ja som sa pri nich nenudila.Seriál mal aj dejovú linku,ktorá sa tiahla celým seriálom. Seriál zaujal,páčil sa.Postavy ani nejak moc nešli na nervy,ale nemala som ani nijakú,ktorú by som mala nejak moc rada.Kto chce nech skúsi a uvidí či si na ňom niečo nájde.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk