plakát seriálu

Moje rodina

(My Family)

Epizoda 6×02 – Ráj pro idioty (Bliss for Idiots)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Jeden pacient Benovi poví o exkluzivním klubu - bratrstvo kohoutka. Ben se rozhodně chce přidat. Ze začátku to vypadá, že má bratrstvo kohoutka jen trochu zvláštní obřad, ale na konci obřadu čeká na Bena velké překvapení.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Susan si čte knihu 'Nebrblejte, buďte šťastní' od doktora Bucka a Ben má ke knize jako vždycky pár připomínek. A protože je onen doktor Buck s knižním klubem na turné, tak aby ušetřil pár stovek přespí vždy u jednoho fanouška, oním fanouškem je Susan.
Benův pacient pan Hoxten-Jones poví Benovi o bratrstvu kohoutka. Bena to velmi zaujme a tak se rozhodne k bratrstvu kohoutka přidat. Abi se zmíní o tom, že musí být hezké, když umí člověk mluvit dalším jazykem a Abi si Roger uchoval Abi jako přítelkyni, tak řekne, že umí welšsky. Abi tím velmi zaujme.
Doktor Buck dorazí k Harperovým a začne povídat o své knize a o klidu, ale když Susan odejde, tak mu volá právník a doktor Buck se naštve, prochází totiž rozvodem.
Michael se opět pokusí získat holku. Tentokrát tím, že našel na zahradě, kde vykopal díru velmi vzácné archeologické nálezy (samozřejmě nic nenašel, všechno vzal ze školní vitríny, to ale řekne té holce až později, všichni ale víme, jak to dopadne).
Ben se vydá na ceremoniál bratrstva kohoutka, složí přísahu, a z onoho exkluzivního klubu se vyklube gay klub. Jakmile se vrátí domů, tak uvidí, jak doktor Buck svádí Susan. Ben se naštve, jde do ložnice, kde je doktor Buck a při pokusu ho shodit vypadne z okna. Zachrání ho díra, kterou vykopal Michael na zahradě.
Na konci Alfie odhalí, že Roger říká welšsky něco úplně jiného, než to podle něj znamená. Alfie welšsky řekne, že Abi je nádherná, ale Abi se víc líbí to, co řekl Roger (řekl 'Pozor, práce na silnici').

Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
Susan nazve Bena "Benjamin".
Narážky na další seriályvložit další narážku

Star Trek

Benovi připadá prsten jeho pacienta povědomý, možná ho viděl ve Star Treku.
Hlavní postavy
Ben Harper
Susan Harper
Michael Harper
Roger Bailey
Abi Bailey
Alfie Butts
Vedlejší postavy
Dr. Buck Bukowski
Mr. Hoxton-Jones
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevRáj pro idioty
Původní názevBliss for Idiots
Rok natočení2006
Premiéra10. března 2006
Česká premiéra28. května 2010
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka29 minut
Sledovanost premiéry7 170 000 diváků
Autoři profilu epizody