plakát seriálu

Moje rodina

(My Family)

Epizoda 6×06 – Susan na druhou (An Embarrassment of Susans)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Susan najde Michaelovi holku - je úplně stejná jako Susan, ale Michael si toho nevšímá. Ben koupí dům naproti a chce jej zrekonstruovat. Susan se to nelíbí, ale když ji Ben naláká na to, že bude mít volnou ruku nad tím, co se jak přestaví, tak řekne ano. Ale objeví se zádrhel - do nového domu se nastěhují squateři. Ben prodá dům Rogerovi, ale to se mu vymstí ...

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Ben přijde ke Susan se zprávou, že jejich soused prodává dům a Ben ho koupil. Susan se naštve, ale jakmile začne Ben mluvit o tom, že si jej může Susan sama zrekonstruovat a udělat všechno podle svého gusta, tak se uklidní. Mezitím Susan seznámí Michaela s novou holkou - jmenuje se Suzanne a je naprosto stejná jako Michaelova matka. Ben je první, kdo si toho všimne, Michaelovi to později také dojde.

Roger přijde k Benovi, a chce nový dům od Bena koupit. Ben řekne ne. Večer vezme Ben Susan do nového domu, a jsou v něm squateři. Pokusí se je vyhnat, ale bez úspěchu. A tak prodá dům Rogerovi a je rád, že se jich zbavil. Roger se dozví, že v domě žijí squateři, ale Ben se s ním a Alfiem vydají do domu, aby je dostali ven. Dostanou se dovnitř a tam zjistí, že to nebyli squateři, ale Stylová četa - pořad, ve kterém probíhá rekonstrukce a krytím jsou squateři. Alfie to celou dobu věděl, ale byl zasažen smutkem nad ztrátou svého psa. A tak získal Roger dům naproti Bena a nově vybavený a zadarmo. Ben byl pěkně naštvaný, a až to řekl Susan, tak se dozvěděl, že ho Roger prodal a dostal o 80 000 liber víc, než zaplatil.

Hudba v epizoděvložit další píseň

Greensleeves (Lidová skotská)

Zvonek u Benova druhého domu.
Hlavní postavy
Ben Harper
Susan Harper
Michael Harper
Janey Harper
Roger Bailey
Abi Bailey
Alfie Butts
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevSusan na druhou
Původní názevAn Embarrassment of Susans
Rok natočení2006
Premiéra14. dubna 2006
Česká premiéra9. července 2010
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka29 minut
Sledovanost premiéry6 100 000 diváků
Autoři profilu epizody