Moje rodina

Moje rodina (My Family) — 11. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
allyska

11. července 2009

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Pohodička

Tenhle sitcom není ničím výjimečný a ani není tak vtipný jako třeba bbt, přesto vůbec nelituju té půlhoďky každý týden, co se na to koukám, člověk si u toho oddychne, zasměje a zapomene na chvíli na to, že zítra je pondělí a má před sebou pracovní týden. Přesto, že všechno není perfektní, vynahrazuje to to, jak si herci hraní užívají a podávají skvělé výkony. Nejradši mám asi Susan, ne že by byla nejvtipnější, ale je mi asi nejsympatičtější. Líbí se mi, jak experimentuje s recepty přesto, že je hrozná kuchařka a zbytek rodiny tak při jedení jejích výtvorů vysloveně trpí. Fajn je, jak má svého manžela pod pantoflem a jak je vždy všechno podle ní a když se rozhodne, že něco bude tak, jak si ona přeje, tak tahá za nitky a ostatní ani nevědí, že hrajou v její prospěch, až na konci, když je vše tak, jak chtěla, jim to s úsměvem vmete do tváře. Nesmím taky neupozornit na vtipného Nicka, u něhož není ani tak nej, jak neustále mění zaměstnání, ale jak dohání svého k otce k šílenství.

Avatar uživatele
Judita

8. března 2011

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Britové...

Miluju Mojí rodinu! Já mám totiž tak nějak obecně dost slabost pro Brity, jejich humor i jejich sitcomy. Oni je dělají tak nějak jinak než Američané, možná i o něco jednodušeji, ale tenhle seriál je tak jednoduchý, jako je nabitý vtipy. Věrnější popis rodinných situací, tak dobře známých z každodenního života (a někdy tak akorát přehnaných), v televizi prakticky nevídáme.
Bravo!

Avatar uživatele
doxii

17. listopadu 2013

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

zábava na celé odpoledne

S tímhle sitcomem si jednoduše nemůžu poct, jakmile si pustím jeden díl, u jednoho nikdy nezůstane - obzvlášť si užívám série kde je celá rodinka, tedy tím myslím hlavně Nicka - protože co si budeme povídat, Kris Marshall v tomhle kousku září...asi proto mu pak roli geniálního detektiva v Murder City nějak nežeru...
Celkově mají díly ve kterých ještě není Alfie větší drive...ale to už tak bývá.
Každopádně se nenechte mýlit, výkony všech v tomhle sitcomu jsou brilantní a prostě skvělé. Vtipy mají říz a občas přiletí skutečně dobrý štípák =D
pokud jste měli špatný den a jediné co chcete je se pořádně zasmát a odreágovat, směle do toho...

Avatar uživatele
lizzy

21. prosince 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

My family

Moje rodina představuje (společně s Červeným trpaslíkem) moje britofilní začátky a tak protože britský humor miluji, mi tenhle seriál přirostl k srdci jako málokterý.
Prvních pár sérií je neskutečný "nářez". Po odchodu Nicka a příchodu některých postav (Abi a Roger se rozhodně nezapsali mezi moje oblíbené a kdykoli se na obrazovce objevil Kenzo, měla jsem chuť ho spíš proplesknout než se mu smát) šel seriál s kvalitou mírně dolů, nicméně se stále udržuje mezi nadprůměrnými sitcomy.
Většina postav je vcelku sympatická, nicméně seriál hodně zvedla postava Nicka, která kdykoli otevřela pusu, padali z ní samé perly. Když to spojíte s tupým výrazem Krise Marshalla, vyjde vám téměž vražedně vtipná postava.
I když se zde objevuje pár cliché, většina děje a vtipů je vcelku originální, což je vzhledem k počtu sérií úctyhodné.
Moje rodina je sitcom, který doporučuju všem co se rádi smějí. Myslím si dokonce, že by se seriál mohl líbit i těm, kteří jinak preferují americký humor, protože zde není ten britský tolik cítit.

Avatar uživatele
filmmovier

2. února 2013

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Moje rodina

Klasický britský humor v jednom z nejlepších sitcomů a to nejen britských. Předností je skvělé herecké obsazení - Zoe Wanamaker se tady vážně vyřádila a i postava Nicka je skvěle napsaná. Smál jsem se fakt neskutečně, u každého dílu. S postupem času se kvalita ovšem zhoršovala, ale naštěstí jen mírně. Celkové hodnocení tohoto báječného sitcomu je tedy velmi kladné. Nevyhledávám tento seriál pravidelně, ale vždy je to dokonalá záruka zábavy. Klasika (nejen) britských sitcomů.

Avatar uživatele
Paiginka

17. června 2009

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Skvělý seriál

Na tento seriál se dívám vždy,když ho stihnu. Líbí se mi,protože se hodně vtipný. Nejlepší je Nick,kterému vydrží práce maximálně 2 dny.Nebo taky Susan,která vše,narozdíl od Bena,řeší v klidu.

Avatar uživatele
HonZajs000

6. května 2013

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Anglie? Stejně to PRAVÉ

Moje rodina je klasickým příkladem sitcomu, který nenechá diváka chvíli v klidu. Benův všudypřítomný sarkasmus míchaný s ostrovtipem a špetkou jízlivosti. Susanin hořký humor. Michaelova vysoká inteligence a Nickova hloupost. To vše jsou prvky, které z tohoto seriálu dělají učiněný poklad. Ne všem se ale může takovýto humor líbit, přeci jen Angličané jsou v tomto ohledu trošku odlišní od zbytku Evropy nebo od ideálů, které vyznává americká produkce i obecenstvo. To ale vůbec nevadí. Pokud smícháte všechny prvky této rodiny dohromady, vyjde vám z toho neuvěřitelně kouzelný a vynikající guláš, který, já osobně, hltám ostošest.

Avatar uživatele
Sarah.lilly

11. července 2010

20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Moje rodina

Miluju typický suchý britský humor (který je i Ajťácich) a proto se na tenhle seriál ráda podívám.Mrzí mě,že už tam není Nick,ale i tak jsou tam nezapomenutelné scénky,hlášky a někdy i celé epizody :-)

Avatar uživatele
hrona

20. ledna 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

zuper

Britská verze Ženatého se závazky. Novější, tím pádem modernější, ale stokrát inteligentnější. Robert Lindsay společně se Zoe Wanamaker jsou párek k pohledání.

Avatar uživatele
Tereza Bečvářová

20. dubna 2011

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

kdo zpívá?

prosí poraďte mi ,kdo v druhém díle seriálu Moje rodina,díl se jmenuje Neseme vám noviny,kdy Jane si bere-myslím Chese-je to dobře?No prostě je tam disco,kde Ches Rochester pouští ploužák -to je ta píseň-a Janey oznámí,že se rozvádí pro číšníka.Jinak tenhle seriál miluju,vždycky se nasměju