Mozart in the Jungle

Mozart in the Jungle (Mozart in the Jungle) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Figul

16. prosince 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Příjemné překvapení

Na seriál jsem narazila náhodou a pilot jsem si pustila, aniž bych věděla o co se jedná. Už během pár minut jsem zjistila, že prvním dílem své sledování nezakončím.
Překvapuje mě, že po více než dvou letech má seriál tak málo hodnocení a to se jedná o poměrně kvalitní počin. Sice všude píšou, že je to komedie, ale záchvaty smíchu rozhodně nečekejte. Na druhou stranu sympatické postavy(myslím, že každý časem propadne aspoň jedné z nich), originální prostředí a klasická hudba vám to dostatečně vynahradí.

Avatar uživatele
Adi

12. prosince 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

První řada

Na mě seriál působil zajímavě. Pro mě to bylo něco jiného, ne často se dívám na seriály, kde neznám žádného herce. Také téma seriálu šlo mimo mě, ale musím říct, že zpracování stálo za to. Nicméně po pilotu se seriál začal táhnout a byl neskutečně zdlouhavý. Proto již další řadu sledovat nebudu.

Avatar uživatele
genesys

5. září 2014

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Pilot od Amazonu

Ze zvědavosti jsem se podívala a k mému podivu se mi pilot líbil. Nebylo to však příběhem (nic nového), hereckými výkony (slušný standard), ale hudbou. Seriál z prostředí symfonického orchestru, klasická hudba.. To mne zaujalo. Určitě bych se ráda podívala na další pokračování.