plakát seriálu

Mr. Sunshine

(Mr. Sunshine)

Epizoda 1×03 – Sestra Heather (Heather's Sister)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Alonzo se nechá od Crystal přesvědčit, aby vedl jejího psa při přehlídce. Alice chce předvést své kamarádce, která jí přebrala kluka, že je , jak v osobním, tak pracovním životě, úspěšná. Heather dohodí Benovi svoji sestru Jessicu.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Jenže Jessica souhlasí se vším, co Ben řekne. Nemá vlastní názory, vše, co má rád Ben, má ráda i ona. Ben už by ji nejradši neviděl, ale Roman ho požádá, aby s ním a Heather šli na dvojité rande. Roman si totiž sám nevěří. Ben souhlasí a při večeři vyloženě trpí. Když už to nesnese, řekne Heather, jak špatný nápad to byl. Heather mu ale poví, že si myslí, že se k sobě hodí. Jessica se snaží klukovi vždycky zalíbit a on je narcista. Jessica Benovi sdělí, že ona chtěla být jen zdvořilá a pak mu řekne, co si o něm skutečně myslí. Heather se ho ale zastane a tvrdí, že Ben je naopak skvělý chlap. Ben pak dá Heather jeho pravé telefonní číslo. Heather sdělí Romanovi, že on je skvělý i bez toho, aby mu musel dodávat odvahu někdo jiný a že by prý příště měli jít na rande sami.
Alonzo na přehlídce vyhrává a vodit Crystalina psa se mu zalíbí. Alicina kamarádka zrovna vidí, když se Alonzo, přítel Alice, pere s Crystal o psa, protože ho oba chtějí vodit v dalším kole.

Hlavní postavy
Ben Donovan
Crystal Cohen
Roman Cohen
Vedlejší postavy
Jessica
Macaulay
Socialite
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevSestra Heather
Původní názevHeather's Sister
Rok natočení2011
Premiéra23. února 2011
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Autoři profilu epizody