plakát seriálu

Mr. Sunshine

(Mr. Sunshine)

Názory uživatelů

Mr. Sunshine

Mr. Sunshine je příjemná a nenáročná oddechovka. Podle mého názoru ale příliš spoléhá na Matta Perryho, ostatní herci jsou tak trochu v pozadí.

Pokud od Matta Perryho čekáte nového Chandlera sršícího vtipem, tak na to zapomeňte, on kupodivu umí zahrát i něco jiného. Tady si v podstatě zopakoval svoji trochu vážnější roli ze seriálu Studio 60 on the Sunset strip. Samotný děj je taky podobný, zatímco ve Studiu 60 se jednalo zabezpečení chodu televizní show, v Mr. Sunshine o zabezpečení chodu multifunkční arény The Sunshine Center. Na rozdíl od Studia 60 tady ale postrádám trochu větší hloubku postav.

Pobavil mě Nick Jonas jako důležitá rockstar, která Bena neustále komanduje, dvojité rande Romana, Bena, Heather a její sestry, dále Benova snaha naučit se jména zaměstnanců, Crystalin strach z klaunů nebo Crystal na přehlídce psů. Celkově Crystal je postava, která je snad neustále mimo realitu, ale scény s ní jsou jedny z nejzábavnějších z celého seriálu.

Seriál bohužel skončil dřív, než se skutečně stačil pořádně rozjet. Není to ten typ seriálu, kdy se divák smíchy popadá za břicho od začátku do konce, je to spíš ten typ seriálu, kdy se divák usmívá a prostě se jen dobře baví. Nemůžu říct, že by mě překvapilo, že byl seriál po pouhých devíti dílech ukončen, přesto bych ho jenom kvůli tomu nezatracovala.

Co se mi asi vrylo do paměti už natrvalo a zároveň se mi na seriálu nejvíc líbí, je ta znělka se sluníčkem.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Mister Sunshine ye-e-ey

Matthew Perry si získal miliony fanoušků po celém světě jako Chandler. Od konce Přátel se snaží z této role vymanit jak se dá, ale bohužel se mu to nijak zvlášť nedaří. Studio 60 vydrželo tak tak jednu sezónu, Mr. sunshine skončil už po devíti dílech.
Postava Bena se nevymyká Perryho stereotypu. Tak trochu arogantní, sebestředný chlápek, vždy dokonale upravený, nezajímající se o nic a nikoho jiného než o sebe a svou práci. A když otevře pusu, začne chrlit jednu perlu za druhou.
Nejvíce jsem si ale užila Romana a Crystal. Roman je takový roztomilý ťunťa, který neumí vůbec nic, do společnosti se dostal jen díky matinčině vlivu. A je neskutečně natvrdlý, nikdy mu nedojde žádná narážka a tím Bena neskutečně vytáčí, alespoň tedy ze začátku, nakonec se ti dva celkem zpřátelí. Jejich dvojité rande s Heather a její sestrou Steph bylo perfektní :)
A Crystal, která žije ve svém vlastním světě s populací 1.. nevím, jestli je tak sjetá, nebo někdo doopravdy může mít takovou osobnost, ale zbožňuju to, s ní jsem se nasmála nejvíc.
Mr. Sunshine je nadprůměrná komedie, nemůžu ale říct, že je vynikající. Párkrát jsem se od srdce zasmála, ale přece jen to bylo jen 9 dílů..
Jedna věc se mi ale na Mr. Sunshine líbila hodně. Šestivteřinová znělka, kde se vysmáté sluníčko usmívá míň a míň, mě opravdu pobavila. Mister Sunshine yeeeey... :( LOL :D

70 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Mr. Sunshine

Oravdu skvělý seriál! :)

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Sunshine Center

Chandler Bing jako manažer Sunshine Center. Bohužel Matthew Perry na mě pořád působí jako Chandler, z této škatulky se jen tak nevymaní a to i přesto že se snaží. Jeho postava Bena Donovana není úplně stejná, i když právě díky jeho hereckému projevu je hodně podobná.
Seriál se pořádně nestihl rozjet a postavy jsem si nestihl oblíbit, hlavním důvodem je pouhých 13 epizod, resp. 9 ke kterým jsou titulky, zbytek vyšel jen na DVD. Kromě Bena jsou tady samozřejmě taky sympatický holky jako Alice nebo asistentka Heather. Aby se nemluvilo jen o ženách, tak poměrně příjemný jsou i mužský postavy, Alonzo je fajn, o něco horší je to sice s Romanem, i když se to dá celkem pohodlně přežít. Moc se nevyžívám v dělání srandy z takových o trochu pomalejších a jednodušších charakterů. Nejvíc si samozřejmě pro sebe krade scény Crystal, protože ta je neustále mimo, což seriálům jako je tenhle dost nahrává.
Bohužel i přesto, že postavy jsou fajn nepřichází žádná nadstavba a seriál zůstává jen průměrným a nedá se moc divit, že se rozloučil takhle brzy. Některé epizody či scény jsou, ale přesto určitě hodné zapamatování - jeden příklad za všechny je to, jak se Ben učil jména svých zaměstnanců. To je nezapomenutelné a i proto rozhodně stojí za podívání, protože úsměv určitě vyloudí, i když to nebudou výbuchy smíchu.

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí