plakát seriálu

Mrcha od vedle

(Don't Trust the B---- in Apartment 23)

Epizoda 2×03 – Kdo je sexy (Sexy People...)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

June každoročně očekává oznámení Peopleu o nejatraktivnějšího muže planety. Podle ní na to James není dostatečně sexy, což Chloe vezme jako sázku; rozhodne se ji přesvědčit, že je jen ovce ovlivňovaná Peoplem.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

June jejich vzorec nezná, ale People se vždy přesně trefí. James ji zaslechne povídat si o tom s Connie a zeptá se jí, myslí-li si, že je sexy. June ho nepovažuje za ten typ, který z ní strhá oblečení; nemá tu jiskru, kterou People objevuje. Podle Chloe June o ostatních smýšlí jako o sexy, protože People řekl, aby si to myslela; je jen ovce následující stádo. Aby to dokázala, napochoduje do Peopleu jako nová vedoucí editorka, vyhodí Liz a Petera, kteří se jí zeptají, kdo je a přinese June návrh přebalu s Jamesem jako nejvíc sexy muže planety 2012. Chloe řekne Jamesovi, že když je teď na obálce, June si myslí, že je sexy a odmítá to přiznat. Požádá ho, aby ji poškádlil. Ráno se James naschvál polije, sundá si triko a jde se osprchovat; vrátí se s malým ručníkem přes přirození a June je z něj totálně vedle. Poté předvede stylového mazlíčka – želvu – podobně jako prasátko George Clooneyho a pořídí si náušnici jako Harrison Ford. June Chloe přizná, že měla pravdu. Musí to vydání zrušit, protože zničí její přátelství s Jamesem. To by nešlo, Chloe musí prodávat magazín, už nejde jen o ni, radí i jiným ženám. June namítne, že tam ani nepracuje, nikdo o její rady nestojí. Chloe přesto uhádne, co má June v kabelce. Takovou má moc. June dá na Connieinu radu a řekne Jamesovi, že se s ním chce vypsat. James ji políbí a June nic necítí. Jsou jen přátelé, škádlil jí, protože to byla sranda, nic víc. Nakonec se James na obalu neobjeví. V Peopleu Chloe řeknou, že výběr je každoročně na Marjorii – pracuje pro People od jeho založení. James byl ale tak skvělý, že mu dali dvoustranu.

Narážky na další seriályvložit další narážku

Luck

V závěrečné scéně focení Jamese s koněm řiká James: "Už mě ten kůň unavuje, pošli mu dárkový koš a první řadu seriálu Luck."
Hlavní postavy
James Van Der Beek
June Colburn
Luther Wilson
Mark Reynolds
Vedlejší postavy
Donald Colburn
Connie Colburn
Marjorie Meyers
Liz Sporken
mladá June
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevKdo je sexy
Původní názevSexy People...
Rok natočení2012
Premiéra12. listopadu 2012
Česká premiéra17. března 2014
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Sledovanost premiéry3 100 000 diváků
Autoři profilu epizody