Mrcha od vedle

Mrcha od vedle (Don't Trust the B---- in Apartment 23) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Pilot

Když se June přestěhuje do Manhattanu za vysněnou prací, stane se jí řada neuvěřitelných věcí, kvůli kterým skončí s dluhem a na ulici. Věci se však začnou otáčet k lepšímu, když dostane místo v kavárně a přestěhuje se k nové, okouzlující, lstivé spolubydlící, Chloe. Chloe sice June brzy podvede, ale se svým vtipně sarkastickým kamarádem, Jamesem Van Der Beekem, zjistí, že i když je June naivní, není hloupá.

Firma, ve které June dostala vysněný džob, skončí, takže ve firemním bytě má zakázáno bydlet. Na internetu si vybere spolubydlící, a i když jí to bude stát životní úspory, nastěhuje se ke Chloe. Sousedka Robin jí řekne, aby té mrše z bytu 23 nevěřila. Podle Chloe je do ní Robin zamilovaná. Chloe zavolá Jamesovi, June se ještě neodstěhovala; Chloe se dívkám jako June snaží ukázat, že New York pro ně není. June prodá všechen Chloein nábytek jako odplatu – Chloe jí řekla o vyšší nájem a za zbytek si koupila kabelku. Chloe naštve akorát prodej rodinné podnožky. Robin, která nábytek koupila, ji prodala. June se ale podaří novou majitelku přemluvit. Chloe podnožku chtěla, protože v ní schovala energetické tablety za 1.000$. James mezitím od Robin získal nábytek. Mark, původně Junin firemní mentor, ji zaměstná v kavárně. June Chloe nevěří, že jí snoubenec Steven podvádí, ale pak ji s ním nachytá a provalí se i jeho nevěra se sestřičkou Nicole. June je Chloe neskutečně vděčná za uchránění před promrháním nejlepších let svého života.

Narážky na další seriály

Přátelé

June je nadšená New Yorkem a řekne, že je to jako v Přátelích.

Dawsonův svět

Při prvním rozhovoru June s Chloe, ukáže June na fotku a povídá: "Není to Dawson?" a Chloe odpoví: "Jo, James Van Der Beek."

Dawsonův svět

Při rozhovoru Chloe s Jamesem začne hrát písnička I Don´t Want to Wait od Pauly Cole - neboli hlavní znělka ze seriálu Dawsonův svět.

Dawsonův svět

Když se June poprvé potká s Jamesem, tak se mu svěřuje: "Byla jsem velká fanynka Dawsonova světa." na čež James prohodí: "Dík" a June si začne pobrukovat znělku.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Frozen99
lukascoolarik