plakát seriálu

Mrcha od vedle

(Don't Trust the B---- in Apartment 23)

Epizoda 1×04 – Svatba (The Wedding...)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

June se zhroutí po obdržení pozvánky na svatbu, na kterou měli jít se Stevenem již jako manželé. Chloe se jí snažit dodat více sebevědomí – ale odvede až příliš dobrou práci.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

James vezme June na uvedení vodky, což naštve Chloe, byla to taková jejich tradice. June bere na svatbu jako doprovod Jamese. Chloe tam vezme Kevina Sorbo. Na svatbu dorazí i Steven. June je ale nad věcí, dokonce se s ním začne muchlovat v šatně, což skončí, když jí prozradí, že tu má přítelkyni. Podváděl ji, protože byla nudná. June se se vším svěří Chloe. Její „newyorkské“ sebevědomí byla jen přetvářka. Chloe vymyslí plán, jak se Stevenovi pomstít. James ho přede všemi seřve za muchlování se urážení jeho June, kterou zároveň políbí. Chloe jí vlepí facku a nazve ji pro New York příliš neodolatelnou.

Narážky na další seriályvložit další narážku

Dawsonův svět

June a James jdou na svatbu. Přiběhne nevěsta, James ji gratuluje k svatbě a nevěsta povídá: "Sklapni. Dawson mě práve políbil na ruku."

Frasier

Při rozhovoru o manželských výjimkách povídá novomanžel, že James Van Der Beek je manželčina vyjímka a přidává: "Moje výjimka je Peri Gilpin. Však víte, Roz z Frasiera. Je tak sexy."

Herkules

Chloe přijde na svatbu s Kevinem Sobro. June se jí ptá: "Co tu děláš a proč tu jsi s Kevinem Sorbem?" a Chloe odpovídá: "Na akce chodím jen s celebritami. A vzhledm k tomu, že jsi mi vzala mou obvyklou celebritu, zastoupil jej Herkules."
Hlášky z epizodyvložit další hlášku
Chloe: (o vodce) "To, co ona?" Ani to nechápu.
James: Abys mohla u baru říct: "Chci to, co ona."
Hlavní postavy
James Van Der Beek
June Colburn
Mark Reynolds
Hostující hvězdy
sám sebe
Vedlejší postavy
Steven Clayton
pastorka Jin
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevSvatba
Původní názevThe Wedding...
Rok natočení2012
Premiéra2. května 2012
Česká premiéra10. března 2014
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Sledovanost premiéry5 730 000 diváků
Autoři profilu epizody