Mrtví jako já

Mrtví jako já (Dead Like Me) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
V roli žáby George se postupně vystřídaly tři ropuchy.
Vložil: xxmartinxx
Přestože se děj odehrává v Seattlu, natáčelo se ve Vancouveru. Přesto filmaři nepředělávali žádné značky ani nápisy. V některých dílech jsou proto vidět znaky Vancouveru.
Vložil: xxmartinxx
Pilot se točil jeden měsíc. Točení obyčejné epizody zabere týden.
Vložil: xxmartinxx
Smrťáci navštěvují denně podnik Der Waffelhaus. Správně německy je ale das.
Vložila: ševča
Waffle House, ve kterém se seriál natáčí, bylo možné vidět i v seriálu Hvězdná brána (od r. 1997), konkrétně v 18. epizodě 8. série, když byl Daniel (Michael Shanks) na cestě k povznesení.
Vložila: Mistin
Komiks, který v několika dílech čte Mason, je "Cosmic Plan".
Vložila: proobacz
Seriál je založený na novele Pierse Anthonyho Na bledém oři, ale pracuje s myšlenkou, že smrtek je na světě mnoho.
Vložila: proobacz
Důvod, proč Rebecca Gayheart (Betty Rohmer) opustila seriál, je na Hollywood nezvykle temnějšího rázu, než například odchod do jiného seriálu. Rebecca zavinila dopravní nehodu, při které zemřel malý chlapec, a tak se producentům televize Showtime zdálo nevhodné, aby hrála smrtku. Tvůrce show Bryan Fuller s její postavou nicméně měl svoje plány, a hodlal ji vrátit. Poté ale ze seriálu taky odešel, a tak se tak nikdy nestalo.
Vložila: proobacz
Podle Bryana Fullera, tvůrce seriálu a hlavního scénáristy prvních čtyř dílů, měl být Clancy (Greg Kean) gay. Tím se měl vysvětlit rozpad manželství Clancyho a Joy. Když Fuller seriál opustil, noví scénáristi se rozhodli udělat z Clancyho heterosexuála, který Joy zahýbá se svými studentkami. Přesto v pilotním díle zůstává scéna odkazující na Clancyho homosexualitu, když se na Georgiině pohřbu dlouze objímá s mužem.
Vložila: proobacz
Červená žába, která se ve filmu objevuje, je argentinská rohatá žába znamá také jako "the Pac-Man frog". Tato žába má ostré zuby a její kousnutí může být velmi bolestivé.
Vložila: proobacz

Filtr epizod

SPECIÁLNÍ KATEGORIE