Mstitel Cape

Mstitel Cape (Cape, The) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Errol

17. ledna 2011

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Superman s kápí

Ale vůbec ne. V tomto seriále se setkáváme se superhrdinou, který vlastně nemá žádné superschonosti. Vše, co má, je dobrá kondice a znalost "kabaretních" triků. A to se mi na seriálu líbí ze všeho nejvíc. Oblíbenou postavou se pro mě ihned stal ředitel cirkusu - Max Malini. K ostatním postavám: hlavní hrdina mi nijak nevadí, na druhou stranu zatím ani výrazně nevyniká. To samé lze říct o hlavním záporákovi, ale my, kteří jsme viděli True Blood, víme, co dokáže, takže se jistě máme na co těšit. Dále pak Orwell - Summer Glau. Tu prostě musí mít rád každý, ať už hraje hlavní roli jako ve Firefly, nebo se jen projede vlakem v The Big Bang Theory. Vlastně jediné co mi vadí jsou poměrně "laciné" efekty. Někdy je prostě zřetelně vidět, že plášť do scény tak nějak nezapadá, ale to se snad zlepší s narůstající sledovaností, o které nepochybuji, protože hned po odvysílání se The Cape stal jeden z nejstahovanějších seriálů.

Avatar uživatele
Michalenka

13. prosince 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Všechno je o penězích

Důvod sledování? Příjemná rodinná hlavní postava a síla (ne)obyčejné rodiny. Při začátcích seriálu jsem 100% tipovala na prodloužení, protože mi tento pořad přišel chytrý a produktivní. Základní zápletka rodiny, pro kterou se hlavní postava obětuje, měla přilákat diváky, stejně jako aktuální téma umístění zla mezi snahu o privatizaci veřejných služeb pro chamtivý zisk, přičemž ,,ti špatní'' mají neomezené zdroje a přístup.Příběh dostane i inspirující nádech: ,,Jeden člověk může ještě něco změnit," jak Vincovi káže nový mentor Max Malini, iluzionista.

Musím říct, že je to prostě škoda. Ten potencionál, který tento seriál měl (a to nejen díky jedinečné Summer Glau), je prostě nepopsatelný. Můžu tedy být jenom vděčná, že tvůrci to nevzdali s hrdiny v kápích...

Avatar uživatele
Ildus

12. ledna 2011

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Nový superhrdina?

Po seriálech, kteří oslavují superhrdiny z comixů, tu máme jeden, který vypadá tak nějak.. jak to jen nazvat.. prostě jinak. Smallville je o mladém supermanovi, ale trvalo jim deset sezón než se dostali k něčemu lepšímu, superhrdinskému. Tady jsme na to čekali pouze pár minut. Víc se mi líbila druhá půlka pilotu, kdy se hlavní hrdina učí od cirkusáka a snaží se porazit největší zlo. Hlavní hrdina mi není nikterak symatický, a záporák je nemastný neslaný. Nejlepší postavou je zatím prcek z cirkusu :D Téma seriálu je ale zajímavé, ztárnění také. Pokud si to udrží stejnou kvalitu, bude to dobrý seriál. A prokletí Summer Glau s tímto seriálem zmizí :D

Avatar uživatele
ragelly

14. června 2011

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

One man, one fight, one right.

Tak není to žádný Superman, ale podle ohlasů, které jsem četla, jsem to čekala mnohem horší. Vince má jen nepatrně lepší převlek než Clark Kent (nebo Hannah Montana), každý, kdo ho párkrát viděl, by ho stoprocentně poznal - kolikrát se setkal se synem, manželkou i zloduchem, a nikomu z nich nedocvaklo. Navíc ho všichni nejen viděli, ale také slyšeli, takže minimálně syn, manželka a nejlepší přítel by ho podle hlasu poznali.
Mně osobně se spojení zločinu a boje proti němu pomocí magie moc nezamlouvalo. Zlodějský karneval byl fajn, ale to mizení v kouři a směšné prodlužování pláště mi přišlo trochu k smíchu.
Herecké obsazení bylo vybráno na výbornou. Za všechny zmíním Summer Glau je skvělá seriálová herečka, bohužel ale její seriály mají tendenci nedržet se na obrazovce déle než dvě sezóny, ač jsou považovány za fanouškovské klenoty.
Škoda jen, že seriál skončil otevřeně. S tím se ale dalo počítat, všechny seriály tohoto typu skončí sérii otevřeně a navazují pak v té další. Pokud další nepřijde, tím větší smůla pro fanoušky. 75%

Avatar uživatele
A.R.G.U.S.

18. listopadu 2014

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Cape

Tenhle seriál mě zaujal první díl byl dobrý ale potom byl konec. Vlastně ještě jeden díl se mi líbil ale zbytek? A to ani nemluvím o předčasném zrušení, které když skončila 1 série, říkal jsem si, co to je. Tady jde o nejhorší konec seriálu, který jsem viděl. Ze začátku jsem doufal, že hlavní hrdina půjde po padouchovi ale brzo jsem přestal. Místo toho si užíval v cirkusu, jeho rodina si myslela, že je mrtvý a on si v klidu zmaskovaný povídá se svým klukem. Říkal jsem si, že use musí někdy pomstít ale ne. Nakonec jsem rád, že seriál skončil, protože, kdyby neskončil, tak bych to vzdal. Tenhle seriál mě ohromně zklamal.

Avatar uživatele
shalimar2

4. dubna 2012

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Další seriál podle komixu

To mě napadlo, když jsem viděla první díl tohoto seriálu. Pak mě ale zaujalo, že hlavní hrdina je vlastně obyčejný člověk, který je mrštný jako kočka a využívá triky, které ho naučil majitel cirkusu. Je mi líto, že seriál skončil po tak málo dílech ráda bych sledovala další jeho osudy.

Avatar uživatele
aquanka

4. července 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Kvalita seriálu

Ze začátku to byl takový nic moc seriál - neuměl upoutat. Ke konci se o něco polepšil. Škoda, že ho zrušili zrovna, když se mi začal líbit. Na druhou stranu mi konec seriálu nepřipadal tak otevřený jako u jiných seriálů - což je dobře.