plakát seriálu

Whatever Things

(Whatever Things)

Epizoda 3×01 – Episode 3x01
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Skupina praštěných bláznú z Aiya! gangu se vrací na scénu a tentokrát hodlá svými skopičinami oblažit nebohé obyvatele Thajska. Všichni žijí v jednom velkém domě a dá se očekávat, že to nuda rozhodně nebude.

Potsy se rozhodne zahájit novou sezónu ve velkém a v ringu se postavím 13 letému mistru světa v Thajském boxu. Jak s tímto tučným hrdinou dopadne, si můžete sami domyslet. Bude to mít hodně společného s bolestí na naprosto nečekaných místech.

Během epizody je pak představena další novinka, kterou je souboj Mina a Arma, kteří chtějí dokázat, že jsou to právě oni, kdo snese více bolesti než jejich soupeř. Aby mělo představení tohoto souboje šťávu, napoprvé se utkávají zavěšení hlavou dolů na stromě o to, kdo vydrží více švihnutí mokrým stočeným ručníkem. Role mrskače se s nadšením ujímá Potsy.

Josh se Edisonem vydá v převleku za turistickou policii do ulic strašit nebohé turisty. Jak se jim to podaří?

Zlatým hřebem epizody je pak Josh, který se s Potsym vydá na nákup do supermarketu. Pánové si pořídí ohromnou zásobu toastového chleba, který následně na Joshe nalepí pomocí pásky a nechají ho v parku napospas holubům. Ti samozřejmě využijí příležitost a svými jemnými zobáky Joshovi ukáží, zač je toho loket. Celá banda si pak ještě jako bonus rozhodne uprostřed uličky v supermarketu uspořádat piknik a to samozřejmě přímo mezi nakupujícími...

Hlavní postavy
Himself
Himself
Informace k epizodě
Český názevEpisode 3x01
Původní názevEpisode 3x01
Rok natočení2005
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Autoři profilu epizody