plakát seriálu

Můj malý pony: Přátelství je magické

(My Little Pony: Friendship Is Magic)

Názory uživatelů

Ponies are everything!!!

My Little Pony jsem znal dřív, ponifikován jsem byl nedávno. Je to kouzelný, vtipný a příjemný seriál, kde se umírá jen sešlostí věkem, pokud se někdo pohádá, rychle se to vyřeší a je hlavně o přátelství. Dívám se na něj místo zpráv a lépe se mi usíná. V současné době se jedná o můj nejoblíbenější seriál...

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Only ponies!

Člověk netuší ani jak, ale taková hloupost vám přiroste k srdci. Lidi na to nadávali. Je to moc hezké jak pro děti tak pro nás. Nasmějeme se na tom a vždy mi to přišlo celkem poučné. :) Neskutečně obdivuji lidi, kteří tvoří tyto věci. Je to dle mě ohromné.

Zaslouží si ode mě velký dík! :) Udělali neskutečně mnoho práce. Jaké se ptáte? Hodně práce dá samotná grafika. Lidi to mohou kreslit ručně a pak předělat do digitální formy. Ale dá to čas. Vše to tak dobře vymodelovat. To chce respekt. :) Člověk, který se vyzná do grafiky. Hned to vidí. Nejhorší je to nakreslit. Ale animace není až tak těžká. Možná by bylo těžší ještě se zvukem. Ale když se na to dají páni profesionálové! Tak jde vše! :)

Jak tohle vyšlo a dostalo se to do televize. Je to takový můj oddech a mohu odejít na chvíli z reality. :)

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé