Muž hledá ženu

Muž hledá ženu (Man Seeking Woman) — 3. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
lukascoolarik

22. listopadu 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Něco jiného

Man Seeking Woman patří k těm seriálům, které se hrozně těžko s něčím srovnávají. Pokud existuje něco podobného, tak je to asi americký Wilfred, ale tahle záležitost je tak šílená, že to prostě musíte vidět, abyste to pochopili.

Než se do seriálu pustíte, musíte být v určitém psychickém rozpoložení, protože pokud se v tom všem budete snažit najít smysl nebo nějakou logiku, odejdete s prázdnou. Na rozdíl od většiny komedií, Man Seeking Woman je postaven na absurdním humoru, nereálných situacích a celkově na takových hovadinách. Ne každému to sedne, o čemž svědčí i velmi nízké hodnocení tady na SZ; kdo by se ale divil, když nás stanice v jednom kuse rozmazlují komediemi, které se drží pevně daných šablon a dobře známého humoru. Tohle je prostě něco jiného, něco nového a překvapivě i něco dobrého. Samozřejmě to chvíli potrvá, než si na tenhle šílenej svět zvyknete, ale pokud do toho půjdete s otevřenou myslí a nenecháte se odradit trochu slabší první epizodou, určitě se vám seriál zalíbí. Teda ne určitě. Na tohle asi fakt musíte být tak trochu magor.

Suma sumárum, Man Seeking Woman je neobvyklou variací na tradiční žánr romantických komedií. Romantika jde však hodně do pozadí a naopak do popředí se dostává absurdní komedie, ze které jde hlava kolem. Není to pro každého a nemůžu vám zaručit, že se vám seriál bude líbit; tohle buď milujete, nebo nesnášíte.

Avatar uživatele
Aldyska

5. února 2015

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Piate cez deviate a aj tak z toho nič nie je

Tak toto je sklamanie na plnej čiare a nechápem ako sa tomu seriálu mohol Jay Baruchel upísať, lebo zvyčajne vo filmoch ho mám rada. Pochybujem o tom, že tento seriál niekedy predĺžia, otázkou skôr je, či ho predčasne nezrušia, lebo to je zlátanina na zlátanine a hoci sa možno pokúšali vytvoriť vtipné scény (ako s tým švédskym trollom), tak to vôbec nevyšlo. Prestala som ho sledovať po prvej epizóde, takže neviem či nabrali aspoň ďalšie časti na kvalite, ale predpokladám, že nie. Každopádne neodporúčam ho nikomu. Fakt prepadák tejto sezóny.

Avatar uživatele
Vxxx

15. ledna 2015

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

TAKHLE NE!

No tak to byla debilita... Já doufala, že se tahle novinka stane mým favoritem, právě díky tomu, co mi na tom nakonec vadilo. Přehnaný humor má asi hranice. Nebo možná funguje jen u filmů. Říkala jsem si, že pokud tam bude humor stavěný na hovadinách (jako například RRRrrr, nebo Utopenec na útěku apod.) tak by to mohlo být super. Ovšem tohle bylo pouze a jen trapné a všechno možné, jen ne vtipné... Je mi líto Erica André. Ten herec je mi TAK sympatický... a ani jeho v něčem takovém neustojím... Šílený. Kravina...

Avatar uživatele
Orbitka

13. srpna 2017

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Uh

Obvykle hodnotím seriály až po shlédnutí všech dílů všech sérií.
Proto se omlouvám, že tady dávám hodnocení, když jsem nebyla schopná dokoukat ani pilot. Sorry, ale ne. Číčovina na druhou.