plakát seriálu

Muž hledá ženu

(Man Seeking Woman)

Názory uživatelů

Piate cez deviate a aj tak z toho nič nie je

Tak toto je sklamanie na plnej čiare a nechápem ako sa tomu seriálu mohol Jay Baruchel upísať, lebo zvyčajne vo filmoch ho mám rada. Pochybujem o tom, že tento seriál niekedy predĺžia, otázkou skôr je, či ho predčasne nezrušia, lebo to je zlátanina na zlátanine a hoci sa možno pokúšali vytvoriť vtipné scény (ako s tým švédskym trollom), tak to vôbec nevyšlo. Prestala som ho sledovať po prvej epizóde, takže neviem či nabrali aspoň ďalšie časti na kvalite, ale predpokladám, že nie. Každopádne neodporúčam ho nikomu. Fakt prepadák tejto sezóny.

10 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

TAKHLE NE!

No tak to byla debilita... Já doufala, že se tahle novinka stane mým favoritem, právě díky tomu, co mi na tom nakonec vadilo. Přehnaný humor má asi hranice. Nebo možná funguje jen u filmů. Říkala jsem si, že pokud tam bude humor stavěný na hovadinách (jako například RRRrrr, nebo Utopenec na útěku apod.) tak by to mohlo být super. Ovšem tohle bylo pouze a jen trapné a všechno možné, jen ne vtipné... Je mi líto Erica André. Ten herec je mi TAK sympatický... a ani jeho v něčem takovém neustojím... Šílený. Kravina...

10 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Uh

Obvykle hodnotím seriály až po shlédnutí všech dílů všech sérií.
Proto se omlouvám, že tady dávám hodnocení, když jsem nebyla schopná dokoukat ani pilot. Sorry, ale ne. Číčovina na druhou.

0 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé