Muži na stromech

Muži na stromech (Men in Trees) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: Chtěli byste žít v Elmu?

Nera

Cool level: 5
John A. Zoidberg

OFF-LINE
Chtěli byste žít v Elmu?
17.1.2008 / 20:44:44 (hodně dávno)
Vy osobně byste se dobrovolně usídlili v aljašském městečku Elmo? Já ani nevím, ale asi jo. Nevadilo by mi, že tam jsou vlastně samí chlapi, ale zase bych si občas ráda popovídala s babama. Co vy?
Čekat do konce se vyplatí: uvidíš, jestli druhá půlka bude stejně mizerná jako ta první!
MaxQ

Cool level: 8
Kryton

OFF-LINE
Bez nadpisu
17.1.2008 / 21:07:32 (hodně dávno)

Nera napsal(a):

Vy osobně byste se dobrovolně usídlili v aljašském městečku Elmo? Já ani nevím, ale asi jo. Nevadilo by mi, že tam jsou vlastně samí chlapi, ale zase bych si občas ráda popovídala s babama. Co vy?

Mňo, já bych se na to díval úplně stejně. :-)

AdiegoA

Cool level: 5
John A. Zoidberg

OFF-LINE
Bez nadpisu
17.1.2008 / 21:35:51 (hodně dávno)

Nera napsal(a):

já odpovím asi takhle: "SEx je náš, dělá dobře mě i tobě." A to by s chlapama dost dobře nešlo, alespoň v mém případě.

Filmový nadšenec, seriálový fanda.
voklobák

Cool level: 1
Luke Dunphy

OFF-LINE
Bez nadpisu
18.1.2008 / 11:05:35 (hodně dávno)
Abych se tam přestěhovala jen sama od sebe tak to nehrozí. Vadilo by mi, že se nedá rychle dostat pryč- není jak, nic nejede,taky by mi chyběl počítač apod. jsem prostě už moc zhýčkaná technikou
Lynnet

Cool level: 3
Alexandr 'Lexa' Bůček

OFF-LINE
Bez nadpisu
8.2.2008 / 20:33:00 (hodně dávno)
Já bych tam jezdila klidně často na návštěvu okukovat ty chlapy :-))) Ne, vážně...jsem veskrze městský člověk takže bych tam žít asi nemohla. Hlavně kvůli tomu že každý ví o každém úplně vše a sebemenší problém řeší všichni kolektivně. Určitě má Elmo své kouzlo ale každému podle gusta.
JULLY

Luke Dunphy

OFF-LINE
zaujímavá otázka... .)
10.2.2008 / 16:10:20 (hodně dávno)
Elmo je typický zapadákov kde vie každý o každom úplne všetko... ale aj tak má svoje čaro. A zažiť niečo podobná ako Marin asi by som potrebovala vypadnúť na podobné miesto bez starých známych tvárí. No a k tomu všetkému mať v susedstve niekoho ako je Jack - hmmm.... :)))
legend...wait for it...dary! LEGENDARY
Liss

Luke Dunphy

OFF-LINE
Chtěli byste žít v Elmu?
17.3.2008 / 21:04:58 (hodně dávno)
Hned a zfleku. Kdyby to šlo...
"Kdo říká že život je fér? Je to někde napsáno?"
Logan

Cool level: 16
Number 6

OFF-LINE
Bez nadpisu
17.3.2008 / 21:09:52 (hodně dávno)

Liss napsal(a):

Hned a zfleku. Kdyby to šlo...

Ty jsi můj člověk. Bych tam šel hned...

But with all great things comes a great responsibility, That of Cloudsdale's being weather stability. How, you ask, are they up to the task, To which the answer is in a simple facility...
Zaplman

Cool level: 4
Vince Masuka

OFF-LINE
Měsro
18.3.2008 / 16:05:49 (hodně dávno)
Já radši žiju ve velkoměstě
Super velký příznivec seriálů
Person

Cool level: 6
Chloe O'Brian

OFF-LINE