plakát seriálu

Muži na stromech

(Men in Trees)

Názory uživatelů

Městečko Elmo

Tohle je pro mě tak trochu nostalgie. Byl to jeden z prvních seriálů, na které jsem pravidelně koukala a těšila se na další díl. Nedávno jsem to sjela celé znovu a je to opravdu tak super, jak jsem si to pamatovala.

První řadě asi nemám fakt co vytknout. Postavy jsou sympatický, díky delšímu formátu jsou i vedlejší postavy dobře vykreslené a skvěle zapadají do celkového obrazu. Sice jsem si Aljašku představovala jinak, ale prostředí je nádherné. (No vážně, kde jsou ty hromady sněhu a nepříznivé počasí?!)

Druhá řada lehce kulhá za první, ale ne kvalitou, spíše osobním názorem na vývoj jednotlivých postav a seskupení. Tím myslím párové seskupení.

Celkově si myslím, že by seriálu prospěl dvacetiminutový formát a minimálně ještě jedna řada.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Na Aljašce bývá veselo

Nebyl to špatný seriál. Hlavní hrdinka byla sympatická, ale nestrhávala na sebe pozornost na úkor vedlejších postav, které byly mnohdy zajímavější. Nedělal ze sebe drama, při kterém jde o život v každém díle, ale ani s komedií to nepřeháněli. Dokonce jsem s radostí viděla několik známých tváří, např. July z Přátel.
Jediné neštěstí bylo v tom, že všechno vyřešili příliš brzy. Na jednu stranu tak bylo dobře, že to ukončili, když to ukončili, další řada by byla prakticky o ničem, na druhou stranu by nás jinak mohl bavit seriál déle.
Na závěr snad poznámka, že jsme seriál sledovali celá rodina, takže je pro muže i ženy.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Ženy v nebí?

Tak jo zase další seriál pro ženy. Nebo ne? Nevím žádnou ceduli nebo nálepku jsem neobjevil. Zato zábavu a zajmavé poučení ano. Hlavní hrdinka je zocelené (zhýčkané?) New Yorkem a tak vyrazí do divočiny mezi chlupaté divochy, aby zde všem otevřela očí. Později přijde v tomto promrzlém Aljašském městečku na to, že její život je v loji a taky na název svojí nové knihy. Postupně zapadne mezi divochy a najde si i svého vysněného prince v mívali hučce. Hlavní hrdinka nám brzo dokáže, že není jenom New Yorkem zhýčkané děvče ale i přátelskou spisovatelkou a tornádem v jednom. Ostatní postavy městečka jsou sympatické a každý tady má svoji originální duši. Vtípky jsou zábavné, převážně se točí okolo nějakého poučení, jak si nají správného parťáka pro život a přitom nikoho neunést čí se z toho nezbláznit. Vše konec konců má svůj čas a místo. A právě čas na čekaní té správné polovičky si můžete zkrátit tímto ulítlým seriálem. S pozitivním myšlením.....

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Elmo

Nejsem schopna úplně přesně říct co mě na seriálu tak chytlo ale baví mě a pokud to jde tak se dívám na každý díl. Anne Heche má v sobě kus komediantství a celkově ač bez seriálových hvězd se mi zatím seriál líbí. Má své speciální tempo a zajímavou atmosféru. Vedle vážných témat dochází na střeštěné situace a postavy se "kočkují" velmi svérázným způsobem.

90 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Příjemné překvapení

Seriál mě zaujal už z ukázek, první díl jsem sice prošvihla, ale pak už sledovala poctivě. A opravdu mě to bavilo, sice to pro mě nebude žádná srdeční záležitost, ale je to taková příjemná oddychovka, která pobaví a neurazí. Jen mi to Prima dala do moc pozdního času, takže momentálně už nesleduji, ale tak snad se zase někdy zadaří.:-) Nejvtipnější mi přišel mýval-tohle zvířecí pronásledování mi připomnělo jiný -mnohem lepší seriál z Aljašky-Zapadákov-apropos musím kouknout, jestli už tady je!:-)

80 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

... zatim zábava...

Musim přiznat, že i když sem tak trošku prošvihla první díl, tak sem si to druhym vynahradila, zpočátku sem myslela, že to bude jen další seriál v řadě za zoufalkama... atd... ale fakt mě to pobavilo :-) a těšim se na pokračování, i když já bych na rady Marin ve vztazích nejspíš nedala, taky to docela trefně ukazuje, jaký někdy chlapi (no ženský taky) jsou...

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Zvláštní...

Trochu mi to připadá podivné, ale dá se to. Ze seriálů, které v televizi běží, tenhle řadím mezi ty lepší. Je sice pravda, že mu dám o pár procent víc, protože se v nedávném dílu objevili vlci, ale i tak je to povedené...

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

MIT

1. série (2006 - 2007)
Pane bože, co se to děje? Poslední dobou co si pustím, z toho jsem úplně vedle v tom nejlepším slova smyslu! Men In Trees mě položilo. Anne Heche, kterou jsem nemohla ani vystát v Ally McBeal (asi to bude těmi vlasy) se stala jednou z mých oblíbených hrdinek. Marin Frist ztělesňuje všechno, čím bych chtěla v dospělosti být. Je mladá, krásná, úspěšná a bohatá spisovatelka, která žije v New Yorku (víceméně :) ), její nejlepší přítelkyně je její agentka, prostě skvělý život. Poté, co přijede do Elma, je to úplně něco jiného. Seriálu se podařilo zachytit rozdíly mezi těmito dvěma světy naprosto přesně. Episoda, kdy se Marin vrací do NY je jako z jiného seriálu, gratuluju. A příběhy ostatních postav? Někdy trochu otřepané (láska na první pohled), až neuvěřitelné (vztah mezi Buzzem a Patrickem), ale všechny kouzelné a tak skvěle zpracované, že jsem se ze židle odlepila až po úplném závěru. Nechybí tu ani jiskření a flirt, ze kterého se nakonec vyklube I love you ... I love you too, na což všichni celou dobu čekáme. Pro mě osobně jsou tyhle jiskřící vztahy, kdy je jasné, že nakonec ti dva skončí spolu, nejvzácnější a nejlepší věc, kterou mi TV může dát. Marin je krásná, Jack je sexy, kdo by takového chlapa nebral? Mňam.
Celkově: 90%

2. série (2007 - 2008)
Hodně postřehů už jsem napsala u hodnocení první série. Tady můžu jen dodat, že kvalita dílů se udržela i v druhé sérii, pár dramatických scén se taky objevilo, i když bych se bez nich obešla (ztroskotání lodi). Konec seriálu mě nedohnal k slzám, jak se to většinou stává, ale to nic nemění na tom, že to byl skvělý závěr s pěkným tanečním číslem a docela (pro mě) velkým a (opět pro mě) nemilým překvapením co se týče Annie a Patricka. Z postav se mi do paměti vyryla samozřejmě Marin s Jackem, který se mi bude asi ještě dlouho zjevovat ve snech :) a potom Jane se Samem, kterým jsem fandila od začátku a jsem ráda, že jim to nakonec vyšlo. Doufám, že některé herce budu moct opět někdy obdivovat v jiných seriálech, protože by mi bylo líto, kdyby u Men In Trees skončili. LOVE.
Celkově: 90%

90 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

...

Přes veškerá očekávání, že to bude "zoufalý seriál plný Zoufalých manželek (manželů)" mě tento seriál opravdu chytil. Zatím to má dobrý příběh, hlášky jsou fajn. Ale je to takový seriál, který ukazuje, jak na tom může člověk opravdu být.

90 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

úchvatné

Vtipný i trochu choulostivý, osvěžující i napínavý. Jen škoda, že má jen 2 série. Hned od začátku si najdete své oblíbence a těm fandíte až do konce. Krásné zpracování složitosti vztahů a života. Zde jde vidět, co s člověkem udělá jiné prostředí než hektický New York. V pomalém a klidném Elmu na Aljašce jde hned vše jinak.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

škoda ukončení

Seriál jsem měla moc rada, občas si ho pustím. Marin mám moc rada a s Jackem jsem ji fandila. Škoda jen že seriál skončil po druhé sérii. A špatně pro Annie a Patrica. Příjemné prostředí malého aljaskeho městečka a milí lidé se svými vztahy a starostmi. Moc fajn seriál. Strhavam za nedokonceni :-(

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Muži na stromech

Marin je naprosto skvělá - její povahu bych chtěla mít. A hlavně se těším, až se dá konečně dohromady s Jackem..I když Cash je taky strašně fešný :-D

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

dostal mě

Akorát trochu mi vadí dabing Jacka Slatteryho, ale dá se přežít. Těším se na další díly.

90 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Men in Trees

Zajimavý nápad na seriál. Moc se mi líbí, ráda se na něj podívám a vim, že se u něj vždycky příjemně pobavim :)

90 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Vraťe vysílací čas

Vlastně vzhledem k vysílacímu času snižuji body

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Jiná Aljaška

Sice jsem seriál viděla už hrozně dávno (obě série), ale vím, že se mi líbil ale ne zas moc. Taky proto, bude tohle dost chabé hodnocení, protože si to moc nepamatuju. Hezká vztahovka, ale především nemotorný příchod New Yorské spisovatelky do "divočiny". No a Jake, co o tom sexy chlapovi tak říct, že?

Nechápu zrušení, škoda ho.

Aspoň víme, že na Aljašce nežijí jen medvědi a losi. ;-)

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé