plakát seriálu

My Generation

(My Generation)

Názory uživatelů

A lot can happen in ten years.

Dosud jsem tento dokumentární formát u ničeho neviděla Seriál skáče z přítomnosti do minulosti a naopak téměř u každé scény. Vůbec mu to neškodí, právě naopak, minulost přináší spoustu vysvětlení, zvlášť co se týče vztahů mezi postavami. Je až neuvěřitelné, jak jsou všichni propletení, zvlášť když každý z nich je z jiné sociální vrstvy, každý má úplně odlišné záliby. Ale během těch deseti let už to skoro vypadá jako typ seriálu Každý s každým.
Jsem určitě ráda, že jsem hledala dostatečně dlouho, abych nalezla zbylých šest dílů, které ABC dala na webové stránky (ale samozřejmě mimo USA tyto díly nejdou spustit, takže jsem musela googlit, jestli to nějaký dobrák nehodil do torrentu jako webrip). Sice se nedá říct, že se postupně My Generation nějak závratně vyvíjí, ale zase si myslím, že je škoda, že byl seriál zrušen hned po dvou dílech. Jistě, kvůli formátu to byl obrovský risk, který se asi sledovaností nevyplatil. Ale pořád zastávám názor, že když už ty díly jsou natočené a sestříhané, tak už je jedno, že se dají do programu, ne? A navíc těch dalších 6 episod má taky pár pěkných momentů.
Herci nejsou nikaj výjimeční, asi jsem ale ovlivněná tím reality formátem. Tady šlo o to, aby vypadali jako neherci, a jakkoliv mi právě toto herectví/neherectví přišlo nezajímavé, musím upřímně uznat, že se jim to bez výjimky podařilo.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk