Myšlenky zločince

Myšlenky zločince (Criminal Minds) — 12. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Křižovatka

Tým specialistů řeší případ nebezpečného pronásledování a také zjišťuje, zda žena, která zastřelila svého manžela, byla skutečně obětí týrání...

Keri Derzmondová se vrací večer domů a na prahu najde dopis. V něm objeví další ze série fotografií, které jí už dva roky posílá neznámý muž, jenž ji pronásleduje. Nyní ji tedy našel znovu, přestože se přestěhovala do jiného města o tisíc kilometrů dál. Vzhledem k tomu, že policie nemůže vůči stalkerovi zasáhnout, dokud se jí něco nestane, obrátí se Keri na specialisty na analýzu chování.

Ti řeší v téže době ještě jeden zajímavý případ: jistá Audrey Hensonová zastřelila doma v ložnici svého manžela Phila. Její advokát vysvětluje čin tím, že manžel ženu týral, s čímž ale nesouhlasí zástupkyně obžaloby. Tým má za úkol zjistit, do jaké míry a jestli vůbec manžel svou ženu týral, protože na policii se nikdy neobrátila a nikdo si nikdy ničeho nevšiml. Naopak – když hovoří vyšetřovatelé s dětmi vražedkyně Sarah a Nathanem, jsou až překvapeni, jak pohrdavě a nenávistně o své matce mluví. Prý je špindíra, neumí sama ani nakoupit a to, co uvaří, se nedá jíst. Dům ale najdou agenti dokonale uklizený a čistý, oblečení v šatníku srovnané jako podle pravítka.

Keri se mezitím skrývá v domě se snoubencem Ryanem, protože agenti soudí, že stalker se již brzy přihlásí osobně. Pokoušejí se zjistit, kdy se s mladou ženou setkal poprvé, a Penelopa o Keri v této souvislosti shání všemožné informace.

Zajímavosti

Když mluví JJ s Emily před vchodem do kanceláře Keri, název budovy je Bernero Bros. Building. Edward Allen Bernero je scénáristou seriálu.

Citáty slavných více z této kategorie

"Žádný člověk není šťastný bez určité míry sebeklamu. Sebeklam je nezbytný k našemu štěstí stejně jako realita." - Christian Nestell Bovee

"Žena nesmí být závislá na mužově ochraně, musí se naučit ochránit se sama." - Susan B. Anthonyová

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon
lukascoolarik