Myšlenky zločince

Myšlenky zločince (Criminal Minds) — 12. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Parazit

Tým agenta Hotchnera je v patách podvodníkovi, který neustále mění identitu. Navíc začal i vraždit...

Do restaurace vchází pohledný mladý muž, za kterým se otočí snad všechny přítomné ženy. Podvodník ve velkém, jenž neustále mění svou identitu (teď právě "Henry"), si sedá ke stolu své další oběti Lorraine Hortonové, která za chvíli ochotně vypisuje šek. Muž ale má už za sebou první vraždu: policie zanedlouho najde tělo Carly Marshallové, realitní agentky, které se představil jako Grant Dale. Stalo se však něco, s čímž podvodník nepočítal – mladá žena totiž jeho podvody odhalila, a proto musela zemřít.

Hotchnerově skupině případ předloží agent Russell Goldman, který muže již dlouho pronásleduje kvůli podvodům a nyní je udiven tím, že pachatel sáhl i k násilí. Brzy se zjistí, že hledaný muž používá asi deset různých identit. Právě nyní domlouvá další "obchod" s klientem, ale zmýlí se a představí se jménem, které používal dřív. Když se tomu klient – Frank McKelson – diví, zabije ho. Teď už se podvodník dostal do fáze, kdy je schopen všeho. Zoufalá manželka mrtvého Franka McKelsona navíc s pláčem prozradí, že byla vrahovou milenkou a svému manželovi ho představila ona.

Když muž přichází ke své další milence a budoucí oběti Brooke Sanchezové, dozvídá se, že je s ním těhotná. Mezitím však už byl doma, u své vlastní ženy Rebeky a syna J. D. Těm oznámil, že se budou opět stěhovat – do Bostonu. Manželka s tím nesouhlasí a její muž – William Hodges – se postupně dostává do stále těžší a zamotanější situace. Když Lorraine chce náhle svůj šek zpět, podvodník opět ztratí nervy. Omráčí ji a strčí do kufru auta, v němž nedlouho poté veze malého J. D. Ten slyší podivné zvuky a ptá se svého otce, co to je...

Zajímavosti

Citáty slavných více z této kategorie

"Jestliže jsem tím, co mám a jestliže ztratím, to co mám, čím potom budu?" - Erich Fromm

"Ach, jakou to spřádáme síť, když snujeme pod vodu nit." - Sir Walter Scott

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon
Markus07