Myšlenky zločince

Myšlenky zločince (Criminal Minds) — 12. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Riskantní podnik

V městečku ve Wyomingu dojde jednoho večera ke dvěma sebevraždám uškrcením. Oba mrtví jsou mladí lidé a vyšetřovatelé mají pocit, že tu něco není v pořádku...

Jennifer Jareauová se právě od šerifky malého městečka Evanston ve Wyomingu dozvídá o sebevraždách dvou teenagerů, k nimž nedávno došlo. Protože JJ sama přišla tímto způsobem o milovanou sestru, případ ji rozruší. Něco se jí na něm ale nezdá. Přemluví Hotche, aby tým zajel do Wyomingu.

Ukáže se, že oba mrtví – Ryan Krouse a Trish Leakeová – byli bezproblémoví lidé a pocházeli ze spořádaných rodin. Navíc se zjistí, že už předtím se podobným způsobem v témže okrese zabili dva další chlapci, což je velice podezřelé. Při výslechu rodičů se JJ prořekne, když prohlásí: "Pokud Trish spáchala sebevraždu..." Matka se toho chytí a tvrdí, že i ona je přesvědčená, že se její dcera nezabila sama.

Tentokrát přijela s týmem i Penelopa, protože se jedná o teenagery a bude třeba nahlédnout do jejich počítačů. Brzy se ukáže, že někdo mladé lidi k pokusům se škrcením na internetu nutil. Sliboval dokonce soutěž ve škrcení mezi dvěma místními školami. Experti vytipují podněcovatele jako osamělého mladíka, který má jediný styk s ostatními přes internet.

Když doktor Reid vykládá ve škole o extrémním nebezpečí, které podobné "hry" představují, oponuje mu mladík, který očividně patří k tzv. gotikům. Když ho Morgan vyzve, aby vyjádřil svůj názor, začne utíkat. Brzy je chycen. Jedná se o Christophera Summerse, který má na krku stopy po opakovaném škrcení. Jeho otec Wilson pracuje jako záchranář u hasičů. Matka před nějakou dobou zemřela a otec tvrdí, že se s tím syn nedokázal smířit. Pak se ale ukáže, že i matku vozil manžel často na pohotovost ve špatném stavu a zanedlouho se vždy zázračně uzdravila. Muž se synem se v posledních dvou letech třikrát přestěhovali...

Zajímavosti

Citáty slavných více z této kategorie

"Život je hra, hraj jí. Jenže život je příliš cenný, neznič ho." - Matka Tereza

"Zkušenost je drastická, ale poučíš se. Bože, poučíš se." - C. S. Lewis

PROMO K EPIZODĚ

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon
Markus07