Myšlenky zločince

Myšlenky zločince (Criminal Minds) — 12. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Veřejný nepřítel

Tým agenta Hotchnera odjíždí do Providence, kde řádí sériový vrah. Své oběti si zdánlivě vybírá zcela náhodně...

Rodina kapitána Paula Collinse jde do kostela. Po přijímání napomíná Meg dcerku Sophii, aby se modlila a nehrála si s panenkou. V té chvíli jejího manžela podřeže muž, který se mezitím nepozorovaně posadil za něj.

V Providence se jedná už o třetí zcela stejným způsobem zavražděnou osobu, proto sem přijíždí tým FBI. Přestávky mezi vraždami se zkracují, hrozí vražedná série. Agenti spolupracují s místním policistou Morelandem, který jim sdělí, že předchozí dvě oběti byly zavražděné v prádelně a v restauraci. Zdá se, že vrah udeří vždy na místě, kde jsou lidé, aby vzbudil co největší pozornost. Oběti si pravděpodobně vybírá zcela náhodně, tři mrtvé nic nespojuje.

Zatímco agentka Jareauová navštíví vdovu po kapitánovi Collinsovi Meg, další mladá žena, která si vyrazila na tržiště, se má brzy stát svědkem hrůzné podívané: zatímco hovoří s květinářem, někdo ho podřízne. Vzápětí jakýsi muž, který ho podpírá, když se kácí, začne volat o pomoc. Najdou se zakrvácené šaty, vrah se převlékl. Agenti na základě předchozích indicií nepochybují o tom, že to byl sám vrah.

Ten se zatím potřebuje rychle dostat z tržiště do bezpečí, narazí ale na policistu Liddyho, který se ho začne vyptávat. Vrah okamžitě zabije i jeho. Tentokrát ho ale nepodřeže, nýbrž ubodá. Rozdílný způsob vraždy agentům napoví, že vrah se dostal do úzkých a tentokrát vraždil bez přípravy, jen aby si zachránil krk. Snaží se vytipovat místa, kde lidé hovoří o obětech a litují je – i to mu pravděpodobně dělá dobře...

Zajímavosti

Zmínky o slavných vrazích více z této kategorie

James Huberty

George Hennard

Citáty slavných více z této kategorie

"Ukažte mi hrdinu a napíši vám tragédii." - Francis Scott Fitzgerald

"Když otec obdarovává syna, oba se smějí. Když syn obdarovává otce, oba pláčou." - William Shakespeare

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon
Markus07