plakát seriálu

Myšlenky zločince

(Criminal Minds)

Názory uživatelů

Raise up in 30, aneb kvalita od počátku.

Už 11 let. Už takovou dobu se hnát za chytáním úchyláků, únosců, fetišistů, teroristů či sériových vrahů a pořád jeden originální námět za druhým.

Jako u Chirurgů a mnoha dalších jsem tento seriál začal sledovat skrze televizi.
Klasika. VHSko, DVDčka a přechod na net.

Myšlenky zločince si mě získaly hlavně kvůli tomu temnému dějovém příběhu, chytlavou a mnou hodně oblíbenou úvodní znělkou, všestranně nadanou IT girl Penelopou a jejímu flirtování s Derekem a dalšímu.

Odchod Gideona mě ani tak moc nemrzel. Ano, dával tomu tu prvotní šťávu, která nejspíš seriálu vynesla sledovanost na tehdejší maximum, ale jeho odchodem dostal prostor hlavně Aaron Hotchner, který se tak dostal do čela vyšetřování skupiny ÚACH. Nade vše bezpochyby nejchytřejší člen skupiny Dr. Spencer Reid je stěžejní součástí obsazení.

Je dle mého názoru chytré, aby ne všechny epizody končily kladně, protože to hnedka zavání stereotypem, který by mě jednoznačně odradil, jakože se to už u jiných stává a dost často stalo natolik okatým, že jsem přestal sledovat a šel o dům dál.

Nemůžu si pomoct, ale mrzelo by mne zrušení, protože už jsem si zde vybudoval určitý vztah a naučil se, že rok co rok přijde nová dávka outstanding momentů, protože jsou tu tací, kteří by si zrušení už docela zasloužili a stále utíkají hrobníkovy z lopaty, ikdyž jim holt prostě došel dech už před nějakým časem.

(viz. Lovci duchů, NCIS, zrušená Kriminálka Las Vegas a její odnože, Zákon a pořádek - Útvar pro zvláštní oběti či Simpsonovi)

Dekáda či milník 200 epizod hold není pro každého.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Krimi i bez happyendů - Aaron, Penelope, Spencer, J.J, Derek...

Mí milovaní.... chybí jen Gideon. David je sice jiný, ale do týmu skvěle zapadl a dnes je již nenahraditelnou součástí. Ještě se mi nestalo a to je co říct, u seriálu, který si drží kvalitu víc jak deset let, abych se u nějakého dílu nudila.
Smekám před tvůrci. Smekám před hereckými výkony, které jsou naprosto přesvědčivé, dojemné a již léta zažité.
Je to stálice, která mě dokáže vždy překvapit. Elitní tým, nabitý těmi nejlepšími experty v profilování těch nejhorších lidských stvůr, maniaků a psychopatů.
Skvěle sehraní a když si k nim připočtete mladého rychločtecího génia, je jasné, že tuhle skvadru jen tak něco nepoloží. Dojímají mě jejich vztahy a vždy, když se vyšetřování týká někoho z týmu nebo když je nedej Bůh někdo z týmu ohrožen na životě, skoro ani nedýchám a mám strach jako by to byl někdo blízký..... jsem vážně asi střelená :-), ale je to tím, že to vážně beru jako svou součást, za ta léta sledování...

Seriál patří rozhodně k mým srdečním záležitostem a tak i tady platí, pokud by měla přijít série poslední, tak pevně doufám, že to bude něco nezapomenutelného.....

Všem co milují krimi, atmosféru hustou tak, že by se dala krájet, rozhodně doporučuji. Tento americký krimiskvost občas i bez happyendů si nesmíte nechat ujít....

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

100% the best

Táto kriminálka je od začiatku až do konca najlepšia, aká sa kedy vysielala. Nie je tu žiadna cenzúra, vidíme krv, smrť, akciu. Riešia sa tu akcie a reakcie. Prečo vrah zabíjal? Čo ho k tomu viedlo? Iné kriminálky vraždu z takéhoto uhľu pohľadu neriešia, preto je to niečo špeciálne. Postavy sú dobré všetky. Každá má čo ponúknuť. Za mňa najviac Derek, ktorý to na pracovisku príjemne oživuje, vtipkuje a dodáva celému tímu ten správny šmrnc. Emily, ktorá je dobrá aj ako šéfová aj ako agentka samotná a Penelope, ktorá sa snaží ostať ružová v čiernom svete.
Za mňa TOP cez celých 13 sérií.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

13 sérií a stále jedou

Momentálně jsem u třetího maratonu/rewatche seriálu, jedu teď 12. sérii.
Něco na tomhle seriálu prostě je!
Jasně, někdo může říct, že je to všechno na jedno brdo, jak přes kopírák: tým se dozví o zločinu, jdou si sednout ke kulatému stolu a chvilku to probrat, pak se v letadle dál domluví kdo kam půjde, pak se vyšetřuje (teda spíš hodně povídá) a z 90% nakonec chytí lumpa a pošlou ho do vězení.
A takhle furt dokola.
A stejně na to furt koukám, a furt mě to prostě baví.
70% jsem celému seriálu dala, protože je tu pár sezón a linek příběhů, které jsou podle mě prostě slabší nebo mi k postavám nesedí, a že je při čísle 13 už co porovnávat.
Obdivuhodné ovšem je, že i přes tyto slabší chvilky se pak seriál dokázal vyšvihnout zpět nahoru a dosud zůstává mým velkým oblíbencem.

I přes odchod Gideona. Dočasný odchod JJ. Dočasný odchod Prentissové. Odchod Morgana a potom i Hotche.
Jediné, co bych asi opravdu nedala, a bez koho by Criminal Minds nebyly Criminal Minds, by byl odchod Spencera.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Seriál sleduji od začátku, momentálně upřednostňuji seriál v originálnim znění, díky perfektním překladatelům.
Některé díly jsou drsnější,ale nechci si představovat, že seriál skončí. Těším se na každý díl.
I když se postavy obměňují a některé odešly, tak dokud tam bude Reid, tak bude pro mě vše v pořádku.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

8. řada přitvrdila

Criminal minds jsem začala sledovat ještě s dabingem na Primě. Již tenkrát mě zaujal, ale viděla jsem díly náhodně. Po pár letech jsem se rozhodla, že si shlédnu všechny díly a v originálním znění.
Criminal minds rozhodně nejsou pouhou kriminálkou. Jsou tu postavy, které si oblíbíte (hlavně Reida)a je dobré, že se časem tvůrci rozhodli, že to již nebude seriál jen o případech, ale více se zaměřili právě na jednotlivé postavy.
Některé díly jsou nezáživné, ale většina pobaví. Dokonce se vždy v jednotlivé řadě pomalu rozkrývá hlavní dějová linie, která vrcholí ke konci sérii.
Momentálně se vysílá již osmá řada, ale kvalita seriálu stále stoupá, což se o takových CSI a jejich odnoží nedá říct.

80 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Místo studia....

Seriál je skvěle natočen, je pravda, že to už dlouho flákám a budu muset dohnat kupa dílu, ale jak píši v titulku, pokud by se někdo potřeboval naučit kriminologii a příbuzné vědy, ať zkoukne toto a základ má hotov. Není to jen taková obyčejná kriminálka, teoretické poznatky, které se tam zmiňují jsou pravdivé a žádné výmysly. Jednotlivé příběhy zaujmout a v průběhu příběhů mrazí. Dokonale představí myšlenkové pochody sériových vrahů a postupy při vyšetřování. Nejspíš to nebude šálek kafe pro každého, ale já dávám za 1.

100 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Nejlepší profileři

Když jsem o tomto seriálu poprvé slyšela, řekla jsem si, že už znám dost podobných kriminálek a aniž bych viděla jediný díl, seriál jsem zavrhla. Po čase jsem na tento seriál znovu narazila a přečetla si o co konkrétně se v seriálu jedná, po shlédnutí první epizody mě to nenávratně chytlo. Plný děj epizod, u kterého je divák nucen přemýšlet, úžasné postavy (především Reid :D), které se postupně vyvíjejí, ale hlavně se mi líbí jejich případy a to jak je řeší, žádné laborky a opakování děje, každý případ je jiný a výjimečný. Každá řada mi přijde lepší a lepší (i když odchody některých postav mě hodně mrzeli) z jednotlivých dějů v každé epizodě se časem přesunul děj i do celých sérií a s napětím můžeme sledovat složitější zápletky. Tento seriál jsem si hodně oblíbila, člověk se u něj i něco nového dozví a rozhodně to není jen další kriminálka, nenechám si ujít jediný díl, už se nemůžu dočkat 9. řady. Všem doporučuji.

100 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Myšlenky zločince

Vážně kvalitní a velmi napínavý seriál. Jeden z mála povedených amerických krimiseriálů, který je navíc ohromně napínavý, surový, mnohdy brutální. Je skvěle obsazený a postavy jsou velmi dobře napsané. Seriál sleduji jen občas, ale dílů jsem viděl dost a všechny byly vysoce kvalitní. Občas docela psycho, ale vždy skvěle napsané a natočené. Rozhodně přijde den, kdy se na seriál podívám vcelku, ale takhle je to možná lepší. Myšlenky rozhodně nejsou pro slabší povahy, ale musím ho doporučit, protože je to úžasný seriál. Není to americká blbina jako jiné podobné seriály.

90 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Klenot!

Myšlenky zločince nepatří k typickým kriminálním seriálům. Nebojí se ukazovat i ta největší zvěrstva, která se bohužel dějí ve světě, a přitom člověk při sledování nepomýšlí na sebevraždu :). Samozřejmě jsou to vymyšlené příběhy, ale v některých případech je až moc podobností se skutečnými sériovými vrahy, kteří vraždili nejen na půdě Spojených států amerických.
Seriál je vážný, nic nezlehčuje a charaktery jednotlivých postav jsou vykresleny zcela bezchybně. Od Penelopy, přes Reida až po Emily Prentissovou (moji soukromí favoriti :D).
A co mě nejvíce baví na Myšlenkách? Že agenti nechytají jen padouchy, ale i vysvětlují, jak se lidé můžou stát sériovými vrahy, co je k tomu vede.
Jednotlivé díly neomrzí a můžu se přiznat, že tento seriál už jsem shlédla nespočetněkrát. Je to klenot.

100 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Gideonova parta

Měla jsem za to,že se bude jednat o další kriminálku, které v lásce moc nemám protože mi přijdou jak udělané přes kopírák. Myšlenky mají výhodu v pro mě sympatických postavách, které mají své problémy a nejsou to jen stroje na řešení případů.
Patinkin se mi líbil už v Chicago Hope přesto bych neřekla že tohoto herce vyhledávám, ale je jasné že jeho postavy mají charisma a kouzlo. Podle zpráv by měl tento seriál opustit tak snad tvůrci najdou podobnou vůdčí osobnost.

90 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Môj obľúbený

Tak toto je seriál podľa môjho gusta.

Konečne kriminálny seriál ktorý pojednáva najmä o prípadoch a nie o súkromnom živote predstaviteľov tým pádom seriál neskĺzol do tej polohy kde ide o vzťah a občas sa pomedzi to vyrieši nejaký ten zločin. Som rada, že po čase sa nám postavy trošku pootvorili ale nie na úkor pôvodnej myšlienky seriálu ktorou bolo najmä profilovanie a riešenie prípadov. Ďalším plusom je určite výber hercov kde podľa mňa ani jeden z hlavných protagonistov nie je krokom vedľa aj keď vďaka tomu ma hrozne mrzel odchod niektorých postáv, ale čo už. A páči sa mi aj že isté diely čerpajú inšpiráciu zo skutočných prípadov

V konečnom dôsledku Criminal minds je pre mňa perfektným spojením dobrých krimi príbehov, výborných hereckých výkonov, zaujímavých informácií a občas veľmi pekných hlášiek. Čiže pre mňa 100%

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Criminal Minds

Nedávno jsem viděla tenhle seriál úplně náhodou na Primě a nějakým způsobem mě dostal. Teď si nemůžu nechat ujít ani jeden z dalších dílů. Podle mě je vždycky příběh hodně promyšlený, a co je nejdůležitější, každý díl je svým způsobem originální. Žádná zaběhnutá rutina typu Kriminálka Las Vegas, Miami, New York.

100 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

No. 1

V televizi jsem vždy viděla jen ukázky, které mě nijak nezaujaly, protože jsem byla zvyklá na kriminálky, kde pachatele najdou jen podle forenzních důkazů. Pak jsem náhodu jeden díl shlédla a doslova jsem se zamilovala. Konečně seriál, který pro mě měl hlavu a patu. Nejde jen o to, že si mám u čeho oddechnout, ale dozvím se i něco nového. Pro moje studium je seriál něco jako studijní opora. Nejde jen o ohrané nahánění zlounů podle otisků prstů, DNA, apod., ale i o jejich psychiku, poruchy chování či osobnosti nebo vyloženě psychopatologii osobnosti.
V několika dílech byli zmíněni i skuteční násilníci, ostatně jejich fotky jsou i v úvodních titulcích jednotlivých epizod. Osobně můžu také říct, že v tomto seriálu hledám inspiraci pro studium.
V neposlední řadě musím zmínit i výborně vybrané obsazení seriálu, a to od hlavních postav po epizodní role.
Zkrátka je to seriál, u kterého mě všechny epizody fascinovaly a zatím nepřišlo žádné zklamání, ani úpadek seriálu.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

" Nezaujatý názor"

Budu velmi "nezaujatá" proto že myšlenky zločince jsou jedním z mých nej seriálů a ano je to prakticky pořád o tom samém ,ale i tak je to moje srdcovka na kterou nedám dopustit a myslím že dokud to půjde budu je sledovat a těšit se na další nové díly.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

kvalikta

Tenhle seriál je pro mě srdcovka, poprvé jsem ho viděla už doela dávno a tolik mě nezaujal, ale někdy o prázdniny jsem neměla co dělat a tak jsem si je pustila na primě a od tý doby je sleduju. Je to skvělej originální a pořád kvalitní seriál, už se nemůžu dočkat 7. řady a pevně doufám že nebude zdaleka poslední.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Myšlenky zločince

Kriminální seriály jsou hodně oblibené,ale Myšlenky zločince pro mne osobně všechny předčily co do námětu a zpracování.Dávám 95%,protože od začátku až do teď se jen zlepšují a přidávají na kvalitě.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Třeste se psychopati

Tenhle seriál by mohl působit sterilně jako spousta podobných detektivních seriálů (nebo mi mohl postupně ke sterilitě jako v CSI tíhnout). Ale ně, seriál má propracované zápletky a hlavně velmi propracované postavy s vlastními příběhy. A s těmi se tvůrci rozhodně nepářou, nechci spoilovat, ale občas je mi některých hrdinů ze skupiny vyšetřovatelů opravdu líto (hlavně v aktuální 8. sérii).

Ale to jen dotváří atmosféru, takže doufejme, že to bude pokračovat ve stejném duchu.

100 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Myšlenky Zločince - 100 %

Myšlenky Zločince je jeden z mých nejoblíbenějších seriálů.Je velmi originální a hrají tam výborné postavy.Agent Morgan,Reid nebo Hotchner a svého času i výborný Gideon.Doufán že se pojede ještě hodně dlouho dál - jen tak dál.

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Tak to vidím já...

Průměrný krimiseriál, ale dost mi vadí, že si hraje na něco víc. Může za to hlavně tv Prima, když v ukázkách neustále opakovala něco o kultovním seriálu, který v tom nevidím. Kult si totiž představuji jinak než jako rutinní jednobarevné charaktery řešící vraždy, i když některé z případů jsou vážně vydařené.

I tak je to jen další kriminálka, která už opravdu nemá (alespoň mně) co nabídnout. Osobně jsem viděl několik dílů a prakticky všechny byly na jedno brdo. To mě na něm štve. Sází na zavedená pravidla - už to pro mě znamená procenta dolů, zvlášť když si tvůrci neustále "na něco hrají".

50 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
23 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Criminal minds

Netrpělivě s mamkou vždycky čekáme na titulky od Syrestesii, která je má naprosto dokonalé - stejně jako je seriál. Jenom pevně doufám, že autoři opravdu někde berou inspiraci, protože jinak musí být sami takový malincí psychopati a sociopati, kteří jsou díl od dílu drsnější.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Kriminálka jak se sluší a patří!

Opravdu úžasný seriál, který mě chytl za srdce a už nepustil. S každou další epizodou byl čím dál tím lepší a já jsem byla naprosto lapena všemi případy, které se zde objevily a občas jsem si opravdu připadala jako člověk, který je součástí analytického týmu a chytá padouchy! :D Zatím jsem sice skončila u 6 série, ale věřím, že jednoho dne se k němu zase vrátím, už teď mám někdy velké nutkání! :D

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

zaměření některých postav

Derek Morgan-specialista na obsedantní zločiny a výbušniny
JJ-Styk s veřejností a Médii
Emily Prentiss-sexuálně motivované zločiny a boj za práva dětí

klidně dodám další

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Ještě šílenější vrazi

Criminal Minds je seriál mého srdce.Myslím že u tohodle seriálu jako u jednoho z mála platí co seríe to vyšší kvalita nebo aspoň šílenější vrazi...Když jsem vyděla díl kde dělali pokusy na lidech a pak je rozřezávali a dali sežrat prasatům, myslela jsem že hnusnější už to být nemůže ale když pak začali řezat nohy a přišívat spátky cizí nebo dělat z lidí loutky... no myslim že to ještě může být daleko horší respektive lepší :)

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

:-D

Tak tenhle seriál mě poprvé dostal když začal v TV . a je to i první seriál který mě dostal i první episodou. Miluji obsazení herců . Jsou úžasný a každý charakter má něco do sebe. Jsme jen zklamaná poslední sezonou že tam není Emily. Ta nová mi tam nesení. Ale i tak to budu vždy sledovat a ráda opakovat episody . Je to nejlepší kriminální seriál. Na 150% doporučuji .

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

ako sa dostať ľuďom do hlavy

Skvelý seriál so skvelou zäpletkou. Zločiny sa vyšetrujú psychológiou. KeĎ ho začali dávať na markíze, tak som bol do neho úplne zažraný. mne osobne sa mi najviac páčil, keď bol v tíme Joe Mantegna ako D. Rossi. A samozrejme skvelý Reed, v ktorom som sa tak trochu našiel aj ja. Jednoducho prefektný seriál, ktorý nestráca na kvalite.

90 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Criminal Minds

Skvělé obsazení herců, některé příběhy mi až braly dech. Shlédla jsem všechny série a jsem nad míru spokojena.

100 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

...

Mně se tenhle seriál moc líbí. Jsem jeho nadšenou sledovatelkou. Je dobré jak má každá postava něco do sebe. Reid - nepochopený a dříve utlačovaný génius, Gideon - takovej "milej děda", Penelope - počítačová expertka a další.
Je škoda, že Gideon ve třetí ředě odejde, ale zase po tom co se mu stalo a co cítil by to asi nebylo dobré. Taky se docela těším na toho dalšího.
Je zajímavé jak ho dokážou z jeho chování určit o koho pravděpodobně jde a chytit ho tak dřív než by dokázal napáchat více zločinu.

100 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Myšlenky zločince

Myšlenky zločince jsem poprvé viděla docela nedávno a to vlastně jen náhodou na primě a od té doby se od nich nějak nemůžu odtrhnout.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Hezké

Každodenná radosť z pozerania Criminal Minds - našťastie, že chodí, inak by som poobede nemala čo robiť:) tiež sa mi páči meno Jason Gideon - páči sa mi, že boli samostatne použité v jednej z mojich obľúbených kníh.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Myšlenky zločince

Seriál u kterého se ráda bojím. Víc není třeba říkat, vždy se těším na nové díly.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

od začiatku...

jeden z mála seriálov, ktoré som sledovala prakticky od začiatku. Je mi jedno, či s dabingom alebo v pôvodnom znení. Dokonca mi ani nevadia, sem tam opakujúce sa motívy. Páči sa mi použitie známych či neznámych citátov, ktoré môžu navodiť atmosféru. Ale úplný vrchol je "spojenie" ktoré funguje medzi Garciovou a Morganom :)

A ôsma séria pritvrdila celkom drsným spôsobom...

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Kvalitní temná detektivka

Nikdy bych neřekla, že mě zaujme něco takového.
Je to celkem vážná detektivka s těžkými případy. Případy jdou do hloubky, propracované zápletky, nebudete se nudit. Občas budou trochu depresivní, ale takový je život.
Postavy jsou geniální a rychle si je oblíbíte.
Samozřejmě mě vždy mrzí, když někdo odejde. Ale tohle je jeden z mála seriálu, co dokáže nahradit předchozí postavy kvalitními "náhradami" (zatím se jim to daří, jsem v sedmé sérii). Třeba jsem nikdy nevěřila, že Emily Prentiss, se stane mou oblíbenou postavou.

Spoiler alert:

Jediné, co se mi nelíbí, je jak skončila El, nikdy bych do její postavy neřekla, že ona takhle zavraždí někoho, jako chápu její pohnutky a celá situace byla velmi komplikovaná a smutná, ale podle mě by to nikdy neudělala. Tohle mě hodně zklamalo.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Myšlenky zločince

Myšlenky zločince je velmi inspiritatívní,vynalézavý a překvapivý,složitý,napínavý a vždy s překvapujcím koncem. Tým psychologů sestavujících profily sériových,velmi nebezpečných a teroristů,které ohrožují všechny lidi. Většina dílů je však věnována sériovým vrahům a ukrutnostem,které se dějí po celé Americe a světě.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí