plakát seriálu

Mystery Girls

(Mystery Girls)

Názory uživatelů

Zase se to nepovedlo...

K téhle komedii mě přilákalo obsazení seriálu. Říkala jsem si, že to zkusím. Už dlouho jsem neviděla nově podařenou komedii a naivně jsem si myslela, že známe tváře by mohli dát dohromady slušnou komedii. Opak je pravdou. Většinu času celého dílu jsem koukala jestli už bude konec. Humor o který se pokoušeli se opravdu nepovedl. Ani jednou jsem se nezasmála, spíše naopak jsem si říkala, že to už nemůže být více trapné, ale za minutu se ukázalo. že to jde. Na Tori Spelling se nedá koukat, vypadá příšerně, a herecký výkon tomu taky moc nepřidal. Čekala jsem něco více.. dostala jsem jenom další nepovedou komedii, který nevydrží ani sezonu a pokud ano bude to jen díky fanouškům hereček. Za mě 10%. Podle mého velká ztráta času.

10 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Při jeho sledování nesmíte být náročný divák

Jak už nadpis napovídá, jde o průměrný seriál. Navíc myslím, že já v hodnocení seriálů jsem docela mírná.

Na druhou stranu, nejhorší na seriálu je asi pilotní díl. Když se jím prokoušete, tak je to taková podívaná, která neurazí, ale ani zároveň nějak extra nepobaví.

Tady stanice zřejmě nejvíce sázela na slavná jména obou hlavních představitelek Tori Spelling a Jennie Garth. Hodně zasazená typizace postav. Realistická matka Charlie s nohama na zemi. Snící blondýnka s nizší inteligencí a homosexuální fanda, aby bylo trio kompletní. Policista byl asi normální postavou.

To, co se vás také tam snaží dostat k nějakému tomu pousmání byly různé narážky na slavné osobnosti a jiné seriály. To byla jedna z věcí, co mě na seriálu bavila.

To, že seriál tu s námi další roky nebude, šlo vážně na něm poznat, možná tomu mohlo pomoci, kdyby seriál nežil takovým tím epizodním životem. (Co epizoda - to jiný případ) Takže - Mystery Solved. :-)

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Comeback se nekonal

Pro mě tato novinka představovala velké zklamání, jelikož jsem se na tento seriál těšil. Pokus o comeback dvou hvězd z Beverly Hills 90210 se nevydařil. Křečovitý humor, slabé herecké výkony (to se týká především Tori Spelling) a klišé v podobě teplého asistenta. Jediným tahounem "sitcomu" je Jennie Garth, na kterou oproti své kolegyni je alespoň příjemný pohled. Abych nebyl úplně zlý, tak se sem tam nějaká ta jiskra vtipu objeví. Pokud dojde k odvysílání celé první série, bude to zázrak.
Hodnocení - 25%.

20 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

No nic...

Po shlednutí prvního dílu (a to jsem i přeskakovala) jsem si řekla... WTF? Co to bylo?

Trapnost, nudnost. nic moc.

Na seriál jsem se těšila, podle popisu i obsazení jsem čekala něco jiného.

Tipuji zrušení jako u Bad Teacher.

30 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nuda, nuda a řev

Dvě slečny se živí jako soukromá očka. Toto oživení vyhaslých hvězdiček z původního Beverly Hills se ale moc nepovedlo - né že by šlo o úplně nekoukatelný průšvih, jen je to prostě nuda doprovázená trapným křepčením. 30% [skončil jsem po pilotu, seriál ZRUŠEN]

30 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé