plakát seriálu

Na doživotí

(Life)

Epizoda 1×02 – Krvavá svatba (Tear Asunder)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Charlie Crews a Dani Reesová jsou přivoláni do hotelového pokoje, kde pokojská našla mrtvou Annu Turnerovou. Ta se v hotelu den předtím vdala za Jakea Silverse, kterého policie najde opilého u bazénu. Jeho košile a ruce jsou potřísněny Anninou krví. Jake při výslechu vypoví, že v apartmá po svatbě usnul. Když se probudil, Anna ležela mrtvá na zemi.

Jake byl v minulosti ve vězení za násilí a Annu někdo velkou silou přirazil na zeď. Dani i poručík Karen Davisová považují Jakea za hlavního podezřelého, ale Charlie tvrdí, že Jake Annu nezabil. Davisová se kromě toho snaží dostat Charlieho mimo službu. Pak se Jake ve vazbě pokusí o sebevraždu.

Annina družička Tiffany, jejíž bratr Bradley kamarádí s Jakeem, přinese policistům fotoaparáty svatebních hostů a prosí je, aby vraha Anny našli. Kamarádky Anny řeknou policii, že Anna předtím, než poznala Jakea, pila a brala drogy. Annini rodiče nechtěli, aby si Jakea vzala. Do hry vstupuje i Annin kamarád Eddie, který chce dělat Jakeovi právníka. Ukáže se, že byl do Anny zamilovaný a policie u něj najde odvážné Anniny fotografie. Eddie má však alibi, v době vraždy byl s prostitutkou.

Bývalý Charlieho parťák Robert Stark pozve Charlieho na zahradní party a vrátí mu jeho starou pistoli a policejní odznak. Charlie si během party povšimne dětí, jak fotografují a vzpomene si na fotoaparáty, které mu přinesla Tiffany. V kanceláři pak rozloží všechny fotografie na stůl a prohlásí, že mezi nimi některé chybí...

Hlavní postavy
Charlie Crews
Dani Reese
Ted Earley
poručík Karen Davis
Constance Griffiths
Robert Stark
Jennifer Conover
Vedlejší postavy
detektiv Carl Ames Ret.
Bradley Sloane
Leslie Stark
Jake Silvers
Tiffany Sloan
Doreen Turner
Alex Turner
Elena Silvers
Mrs. Andrews
Mr. Andrews
úžasná mladá žena
krásná žena
postarší pasažérka
ženatý muž
forenzní technik
11letý chlapec
detektiv Sommers
Tom Seybolt
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevKrvavá svatba
Původní názevTear Asunder
Rok natočení2007
Premiéra3. října 2007
Česká premiéra22. září 2009
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody