Plakát

Na ostrově s Bearem Gryllsem

(The Island with Bear Grylls)

Bear Grylls už mnohokrát dokázal, že přežít se dá leccos. Tentokrát ho čeká výzva v podobě neobydleného odlehlého ostrova kdesi uprostřed Tichého oceánu. Takže, co je nutné, aby člověk přežil v takových podmínkách? Moderním britští muži před sebou mají tu nejtěžší výzvu: dokážou... [více]

2014–???? | Velká Británie | 40 minut | Channel 4 | Dokument / Drama / RealityTV | 38 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

5×06 – Surviving the Island

(premiéra 1. 5. 2018 – před 6 lety)

Na ostrově s Bearem Gryllsem – O čem to je

Bear Grylls už mnohokrát dokázal, že přežít se dá leccos. Tentokrát ho čeká výzva v podobě neobydleného odlehlého ostrova kdesi uprostřed Tichého oceánu. Takže, co je nutné, aby člověk přežil v takových podmínkách?

Moderním britští muži před sebou mají tu nejtěžší výzvu: dokážou přežít na opuštěném ostrově bez vymožeností dnešní doby, i těch, které pokládáme za samozřejmé? Tato výzva je určena výhradně vážným survivalistům. Nejsou v ní totiž žádné výhody reality show. Nebudou se rozdávat ceny. Nebude se vyřazovat. Žádný vítěz. Žádné týmy kameramanů. Celou řadu natočili samotní účastníci.

V šesti epizodách první série uvidíte 13 Britů na opuštěném ostrově, zcela odříznutých od světa a s minimálním množstvím nářadí. Seznámíte se s otcem v domácnosti, traumatologem, hasičem, či obhájcem v trestních věcech. Každý z nich si potřebuje něco dokázat. Tento experiment je dožene na samou hranici jejich sil. Boj o holé přežití otestuje jejich fyzické, psychické i emoční limity.

V druhé sérii je pak mužů 14, stejně jako je 14 žen. Každá skupina má vlastní ostrov, na kterém musí přežít 6 (4 v první sérii) týdnů a jsou od sebe odděleni.

Trailer
sám sebe
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

Channel 4

Délka

40 minut

Žánr

Dokument
Drama
RealityTV

Země původu

Velká Británie

Roky vysílání

2014–????

První vysílání

5. května 2014

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky