plakát seriálu

Nádraží

(Nádraží)

Názory uživatelů

Co si o tom myslet?

Vůbec nevím co si o tom mám myslet.Nevím,co tím tvůrci chtěli říct.Jestli to má být vtipné,tak jsem se nezasmál ani jednou.Spíše je to trapná fraška a celkem vulgární,takže pro lidi,kteří mají nízkou inteligenci.Genzer se Suchánkem už ani neví do jaké žumpy skočit dřív.Nejdřív je to nejhorší odpad tv Barrandov a teď tohle.Prostě strašný a ať už jdou do pr.....,protože už nikdo není zvědavý na ty rádobykomiky.

0 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Nádraží

Jak tak koukám na celkové hodnocení seriálů a hodnocení tady v názorech, tak si říkám, jestli u mě není nějaký zkrat, protože mě se seriál docela líbí. Jistě není to nic, co by v nejbližší době vyhrálo nějakou prestižní cenu, ale hodně vtípků je opravdu povedených a já se směju, až se za břicho popadám. Partičkou jsem nepolíbená, takže nemohu říci, nakolik je to stejné, či nikoliv, ale řekla bych, že pokud jste měli rádi Partičku, asi byste mohli mít rádi i tohle.
Osobně považuju za výborné ztvárnění ostravského výpravčího, které je potřeba samozřejmě brát s nadsázkou, stejně jako celý seriál.
Na pobavení a odreagování ho určitě doporučuju, ale nečekala bych od toho něco, co to není.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Potřebuju neschopenku

Je to trefné, je to zábavné a je to taky správně ujeté. Občas to sice hraničí s trapností, ale nikdy se to vyloženě trapným nestane. Kluci z Partičky (a Martin Finger) jsou zpět a opět pří síle a plní nápadů. Skvěle zahrané a vymyšlené charaktery, trefné vtipy a narážky, všechno tam je. Ačkoliv mi ne vždy tenhle typ humoru sedí, Nádraží se mi trefilo do vkusu a dokonce mi přijde, že je díl od dílu lepší – a pokračování bych se vůbec nebránil, ačkoliv by v tomhle případě nebylo od věci, kdyby se žádné pokračování nekonalo. Nesedne to každému, ale celé je to prostě neuvěřitelně pravdivé, ať už co se týče charakterů, tak i věcí souvisejících s nádražím. Těším se na každý díl, žádný sice není nijak převratné veledílo, ale stylem humoru je to fakt super, kluci umí. 80%. Nejlepší je manažerr Kamil Pytel, Geňova hajzlbába a Igorův průvodčí. A to, že se to točilo skutečně na hlaváku a ne v kulisách tomu perfektně vykreslenému prostředí jen přídává. Nestydím se doporučit.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Trapné...

Tak tohle se hodně nepovedlo. Nebyla jsem schopná dokoukat ani jednu z epizod (a to má každá necelých 30 minut).
Seriály tvořené skeči a partou lidí v šílených převlecích mám ráda, ale tohle je bohužel neskutečná bída. Inspirace UK je zřejmá, avšak anglickou břitkost to postrádá. Vtipy žádné, snaha o absurditu vyznívá do prázdna a i nekorektnost, kterou se tento typ seriálů vyznačuje, chybí - lépe řečeno nechybí, ale jaksi není dostatečně šokující (k porovnání doporučuji například The League of Gentlemen). Ztráta času.

10 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Inspirováno Velkou Británií

Ouje, tady se někdo inspiroval pořadem Come Fly With Me pánů Lucasse a Walliamse, s rozdílem, že bude přeci jen dostupnější pro obyčejný Český lid nádraží, než letiště. Každopádně nejvtipnější fórky jsou takřka zkopírované, ale co, humor téhle partičky každý zná a kdo jej nemá rád, nic mu nebrání se na takový pořad vůbec dívat. Já už jen ze zvědavosti jej sledovat budu a přiznám se, že některé Sokolovy výstupy mě v celku pobavily.

50 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé