plakát seriálu

Námořní vyšetřovací služba L. A.

(NCIS: Los Angeles)

Epizoda 1×21 – Naděje umírá poslední (Found)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Na internetu se objeví video, na němž drží teroristé nezvěstného agenta jako rukojmí. Požadují propuštění jednoho ze svých řad. Pátrací akce se rozjíždí na plné obrátky.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Brzy ráno svolá Eric všechny agenty NCIS. Na známém teroristickém webu se objevilo video, na kterém drží násilníci jako rukojmí Dominica a pod hrozbou jeho smrti požadují do 24 hodin propuštění soukmenovce Al Adýna Kešwara. Pátrání se rozjíždí na plné obrátky.

Sam začne dokonce připravovat věci na odjezd do ciziny. Hetty si vybere pár dluhů, které u ní mají někteří vysoce postavení známí. Jeden z nich jí tajně předá flashku s informacemi o teroristické skupině Talib Al Jihadia, zkráceně Taj. Problémem zůstává, že nikdo neví, kde je vlastně Al Adýna držen. Má ho policie? Tajná služba? Ale která? Podle informací jsou výcviková střediska Taj v Eritrei, Somálsku a Súdánu v Africe. Dominic může být uvězněn v některém z nich. Sam si na videu všimne starého známého, Moa, který před nedávnem odjel do Čadu pátrat po minulosti svého otce a přidal se právě k této teroristické organizaci...

Hlavní postavy
Kensi Blye
Sam Hanna
Hetty Lange
Eric Beale
Dr. Nate Getz
Dominic 'Dom' Vail
Vedlejší postavy
Mowadh Dusa
Kalil Abramson
Ameenah Shah
terorista
agent Nassir
žena v posteli
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevNaděje umírá poslední
Původní názevFound
Rok natočení2010
Premiéra3. května 2010
Česká premiéra23. srpna 2011
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody