Námořní vyšetřovací služba L. A.

Námořní vyšetřovací služba L. A. (NCIS: Los Angeles) — 7. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Skrytá identita

G. Callen se vrací k týmu po několika měsíční hospitalizaci a rehabilitaci, po vraždícím útoku neznámých pachatelů, o měsíc dříve. Ředitel Vance je požádal, aby prošetřili únos důstojníka námořnictva a jeho následnou smrt v přestřelce. Obává se, že jeho práce na přísně tajném projektu, může být ohrožena.

Sam Hanna přijede pro kolegu G. Callena a vezme ho na tajné místo, kde sídlí jejich jednotka. Tam G. vítají kolegové a představí se mu nový člen týmu Dominic.

G. byl postřelen a má ještě měsíc neschopenku, jeho případ nebyl stále uzavřen. Ředitel mu slíbí, že pachatele najdou, a celé jednotce oznámí, že byl unesen poručík Frank McGuire, který pracoval u námořní vyšetřovací služby. Poručík byl zabit při přestřelce s policií v L. A. Únosci, kteří při přestřelce také zahynuli, prý byli z Mexika. Tam má začít operace Dakota proti drogovým kartelům. Frank McGuire plán znal a jednotka musí zjistit, zda ho únoscům prozradil.

Podle videozáznamu z přestřelky pochopí G. Callen, že Frank McGuire byl popraven únoscem. Callen se Samem vpadnou McGuirovi do bytu. Zdá se, že mu někdo vymazal vzkazy. Požádají tedy kolegu, počítačového experta Erika, aby zjistil všechny telefonáty. Poté se od zahradníka dozví, že auto, ve kterém byl McGuire unesen, pro něj jezdilo poslední týden skoro denně, byli to prý jeho přátelé. Sam si všimne podezřelého auta se zakrytými značkami vedle domu, jenže to ujede.

Vyšetřovatelům dojde, že McGuire nebyl unesen, ale černou kuklu na hlavě měl, aby nevěděl, kam ho muži vozí. Pak zjistí, že záznamník vymazal jeho přítel Bobby, který má svou bezpečnostní agenturu. Právě on v onom autě ujel. Když se za ním Callen se Samem vydají, muž tvrdí, že nic o zradě McGuira neví. Callenovi a Samovi však dojde, že Bobby dává dohromady tým a chce kamaráda pomstít sám...
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon
Markus07