Námořní vyšetřovací služba L. A.

Námořní vyšetřovací služba L. A. (NCIS: Los Angeles) — 7. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Narážky na jiné seriály

Star Trek

Sam Hanna cituje Spocka.
Vložila: shenandoah

Scooby-Doo

Sam a Marty se baví o správném vzhledu policisty. Sam: A nevypadáš jako polda. Marty: To je schválně. Díky tomu můžu pracovat v utajení. Sam: Za koho? Za Shaggyho ze Scooby-Doo?

Lassie

Kensi a Deeks prohledávají místo, kde někdo zapálil oběť. Kensi: Tady. Tmavé skvrny. Vypadá to jako olej, ale vsadím se, že technici potvrdí, že je to krev. Deeks: No, dobrá práce Lassie. A teď už jen najdi Timmyho.
Vložila: LuciRoo

Star Wars: Clone Wars

Falešní agenti FBI přijdou za Kensi do obchodu. Ostatní přiběhnou, zatknou je a ptají se kdo jsou. G.: "Tak kdo jste hoši?" Oni odpoví: "CIA." G.: "Teď jste CIA?" Sam: "A co příště Rytíři Jedi."
V epizodě: S03E05 - Oběť
Vložil: Martin Slaný

Scooby Doo: Záhady s.r.o.

Deeks a Kensi jdou pouští. Deeks: "Slyšela jsi někdy o Chupacabře?" Kensi: "Ano." Deeks: "Tělo medvěda, páteř stegosaura, drápy jako orel, žijící v pouši, požírající turisty?" Kensi: "Ty jsi Shaggy ze Scooby-Doa." (You are Shaggy from Scooby-Doo.)
Vložila: Moreene

Návrat do budoucnosti

Ukradlý výzkum EMI. Eric říká: Ukradená zbraň je generátor s kompresí magnetického toku. Deeks: "Vážně. Doufejme,že ve svém DeLoreanu nedosáne rychlosti 142km/h." Ostatní se po sobě kouknou a Marty dodá: "Jako doktor Brown. Návrat do budoucnosti." (Like doctor Brown. Back to the future.)
Vložil: Perseus212

Columbo

Kenzi a Deeks vyslýchají napadeného policistu. policista: "Dostali mě z mého stanoviště jen na tak dlouho, aby ten ninja mohl zaútočit." Deeks: "Dobře, určitě se na to podíváme, Columbo." (Okay, we'll be sure to look into that, Columbo.)
Vložila: Moreene

Sezame, otevři se

Kenzi se baví/vyslýchá vietnamskou ženu. Vietnamka: "Oni nevědí, že mluvím anglicky, učila jsem se s tím malým chlapcem. Každý den jsme se dívali na Sezame, otevři se. (They don't know I speak. I learned with little boy. Every day, we watch Sesame Street.)"
Vložila: Moreene

Dexter

Deeks přijde do domu, ve kterém v utajení žije s Kensi a všimne si na zemi krvavých stop. Prozkoumá dům a najde Kensi v koupelně, která si pořezala nohu. Deeks prohlásí: "Vypadá to jako v Dexterovi." (v originále "It's like an episode of Dexter in here.")

Vítejte doma!

Sam a G se chystají v boudě vyslechnout podezřelou a ta jim říká, co si myslí o interiéru boudy. Podezřelá: "Zařídili jste si to tu sami nebo jste sem přivedli Vítejte doma!?" (You decorate this yourselves or did you bring in Extreme Makeover: Home Edition?)

Hra o trůny

Eric se baví s Nell: "Mohl bych použít havrany. Obléct se jako Jon Sníh." ("I could use ravens. Come dressed as Jon Snow.") Nell odpovídá: "Tak to jsem khaleesi s draky." ("Then I'm Khaleesi with the dragons.")

Shaggy a Scooby-Doo na stopě

Deeks a Kensi potkají jednoho chlápka. Chlápek: (na Deekse) Neznám tě? Kensi: Tak jo, kolik lidí jsi to tady vlastně zatknul? ( Chlápek: Už vím. Chlape, vypadáš přesně jako ten týpek ze Scooby-Doo. (Now I know. You look just like that guy from Scooby-Doo, man!)
Vložila: Moreene

Scooby Doo: Záhady s.r.o.

Sam si šel koupit kari krevety, ale vrací se zpátky za Callenem a nemá je. G: Kde máš kari krevety? Sam: Říkal, že poslední prodal tomu mizernýmu surfařovi, který vypadá jako týpek ze Scooby-Doo. (He said he sold the last one to the bad surfer who looked like the dude from Scooby-Doo.)
Vložila: Moreene

Iron Man: Obrněná dobrodružství

(Dex se přes kameru baví s obětí.) oběť: Příliš brzy Dexi. Dex: Zase jsi šel včera večer rybařit, že? oběť: Chytil jsem dvě. A zpátky do vody jsem je nevrátil. Dex: Jsem rád, že si hraješ na Tonyho Starka, supertajný agente. (I'm glad you got to play Tony Stark, Mr. Secret Agent Man.)
Vložila: Moreene

The Man from U.N.C.L.E.

(Oběť se jmenuje Potter a Eric se mu dostal do počítače.) Eric: Potter je přihlášen jako "Napoleon Solo." G: To je ten chlápek z Mission: Impossible? Sam: Chlápek z U.N.C.L.E. (název seriálu)
Vložila: Moreene

Freddyho noční můry

Eric: Nicole právě identifikovala Raula Ruize jako klienta i útočníka. Sam: Nechává za sebou víc těl než Freddy Krueger.
Vložila: Moreene

Matlock

Deeks se v utajení nachází na místě vraždy, kde jej zahlédnou dva námořníci. Jeden z nich říká, že kriminálníci se vždy vrací na místo činu. Deeks odpoví, že kromě Matlocka to nikdo neříká (v originále: "Yeah, except for Matlock, I'm pretty sure no one actually says that.").
Vložil: Furiant

Pepek námořník

(Deeks našel špenát, který byl u mrtvého na lodi.) Deeks: Tomu se říká detektivní práce, hoši. Sam: Jo, vím, kam tím míříš. Pepek jedl špenát, Pepek byl námořník, takže hledáme člena posádky s velkými svaly, co kouří dýmku. (Yeah, I see where you're going with this. Popeye ate spinach Popeye was a sailor, so we're looking for a crew member with giant forearms, smoking a pipe.)
Vložila: Moreene

Kdo přežije

Na začátku epizody říká režisérka právě natáčeného pořadu, že pracovala na Survivor (v originále "And I used to work on Survivor").

Babar

Konverzace nad obětí naráží na slona z tohoto stejnojmenného seriálu.
V epizodě: S04E17 - Hledaný
Vložila: Moreene

Starsky a Hutch

Deeks zmíní seriál při rozhovoru s Callenem na konci dílu. ("Did you, did you see me today? I mean, I was like Starsky and Hutch.")
V epizodě: S05E03 - Omni
Vložila: shenandoah

Star Trek

Sam zmíní loď Enterprise při vyšetřování podezřelého.
Vložila: shenandoah

Panství Downton

Deeks má jít s Natem do utajení, ten má ale lehce zastaralý oblek. Hetty mu řekne, ať jde zjistit, proč zabili konzuláta, Deeks odpovídá: "Tady s panem Downton Abbey?" ("With Downton Abbey over here?")
Vložila: Ree

Narážky na Námořní vyšetřovací služba L. A. v jiných seriálech

Parks and Recreation

Tom vyzývá Leslie, aby jim řekla svůj nápad, protože: "První řada NCIS: Los Angeles se na sebe sama nepodívá."
V epizodě: S03E08 - Camping
Vložil: Pajky

Difficult People

Billy říká, že díky "NCI-jakkoliv to pokračuje" má i Linda Hunt väčší šanci, že jí někde obsadí, než jeho.
V epizodě: S01E01 - Pilot
Vložil: inekafe

Nejsem do tebe blázen

Jedním ze seriálů, který nabízejí Jimmymu na novelizaci, je NCIS: LA.

Nejsem do tebe blázen

Jimmy na tento seriál naráží.
Vložil: inekafe