Námořní vyšetřovací služba

Námořní vyšetřovací služba (NCIS) — 12. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Hrdina

Při jedné z hotelových akcí spadlo z výšky lidské tělo a skončilo na stole s pohoštěním. Vyvstává otázka, zda muž skočil sám, nebo mu někdo pomohl. Vyšetřování se navíc zkomplikuje ve chvíli, kdy je v jednom z hotelových pokojů nalezena mrtvola, tentokrát znásilněné nezletilé dívky...

Obsah 1: Tým NCIS vyšetřuje případ námořního veterána, který zemřel při pádu v hale hotelu ve Washingtonu. Přijde se na to, že jeho smrt nebyla sebevražda. Bývalý voják byl bezdomovec, ale bydlel v hotelu, kde mu pomáhal kamarád údržbář, také vojenský veterán. V pokoji mrtvého veterána jsou nalezeny důkazy, které ho kompromitují. Gibbs je odhodlán prokázat jeho nevinu a za každou cenu očistit jeho jméno.

V hotelu je nalezena také mrtvá 14-ti letá asijská dívka a tým zjišťuje, zda mají tyto dva případy nějakou spojitost.

Obsah 2: Tony a Ziva slouží jako ochranka ředitelky na jedné akci v hotelu, který se stal na přechodnou dobu jednou z nejlépe hlídaných budov v zemi. Zivě se v poslední chvíli podařilo ředitelku strhnout stranou, když z výšky padal muž, a skončil mrtvý na stole s pohoštěním.

Tajemník kongresmana Andy Nelson oznámil, že ho tento muž napadl v 6. patře a pak utekl. Vyvstává otázka, zda skočil sám, nebo mu někdo pomohl. Mrtvý je identifikován jako Brian Wright, bývalý příslušník námořnictva, válečný veterán oceněný dvěma vyznamenáními znamenajícími, že byl v bojích třikrát zraněn. Nyní žije jako bezdomovec, rodina se mu rozpadla.

Vyšetřování se zkomplikuje ve chvíli, kdy je v jednom z hotelových pokojů nalezena další mrtvola, tentokrát znásilněné nezletilé dívky...

Zajímavosti

Chybička se vloudí... více z této kategorie

Když v MTACu sledují záznam z tajné kamery agentky Leeové, McGee z fotky zjistí adresu skladu - 2570 Third Street W. Když ale ředitelka předává tuto informaci Gibbsovi, říká 2770 Third Street W (v českém překladu, TV NOVA).

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon