Námořní vyšetřovací služba

Námořní vyšetřovací služba (NCIS) — 12. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Kostlivci

V mauzoleu národního hřbitova došlo k explozi. Povolaní experti ale odcházejí s tím, že se nejednalo o výbušninu. Navíc ony ostatky nepatřily do žádné z hrobek...

Při pohřbu námořníka vybuchne v kostele krypta s kosterními ostatky. Pyrotechnici neobjeví žádnou bombu. Doktor Mallard proto má vysvětlení. Jedná se tzv. Syndrom vybuchnuté rakve. Pokud se v uzavřeném prostoru rozkládá lidské tělo a vypouští plyny stanou se tyto samotnou bombou. Někdo věděl, jak se krypty otevírají a že zrovna v této kryptě bylo dost místa. Mallard zjistí, že v kryptě bylo přinejmenším 5 koster lidí. Má podezření, že se jedná o masového vraha.

Abby zjistí z fotografií kostelní kryptové haly, že ještě pouze dvě krypty mají nerezavé a opotřebené šrouby a tudíž mohly také sloužit jako místa úschov mrtvol. V jedné z nich objeví Gibbs další kostry. Několik kosterních pozůstatků je identifikováno. Prvním podezřelým je Len Grady. Vyšetřovatelé zjistí, že u všech identifikovaných prováděl čištění bazénu. Při výslechu však nic nepřizná. Další vyšetřování zavede Gibbse a jeho tým do řeznictví, které patří Natalii Daltonové - jejíž zemřelý otec měl v kostele kryptu, ve které se našli kosterní pozůstatky a navíc znala Gradyho. Najdou v jejím obchodě zbytky lidské krve.

Když je Natalie na výslechu, mají vyšetřovatelé v odposlechové místnosti Gradyho. Ten se pod tíhou odpovědnosti a z důvodu ochrany Natalie přizná ke všem vraždám. Natalie ve výslechové místnosti vše slyší. Gibbs Natalii propustí a jde hledat Gradyho dodávku. Má však něco za lubem a jeho podezření se potvrdí. Najde dodávku a při jejím otevření uvnitř nalezne Natalii, jak porcuje další mrtvé tělo člověka, kterého Grady usmrtil.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon